Cześć. Nazywam się Michał, kumple wołają mnie Zwolu. Jeśli mnie znasz, to wiesz już, o co chodzi. Jeśli nie - czytaj, proszę, dalej.


Za chwilę stuknie mi 40 lat. Niby nic, a jednak coś taka data symbolizuje. Postanowiłem uczcić tę okazję w jakiś szczególny sposób. Wymyśliłem, że zorganizuję urodzinową zbiórkę na rzecz którejś z fundacji i stowarzyszeń zajmujących się ratowaniem i pomocą zwierzętom.

Organizacji tego typu jest sporo; nie wiedziałem, którą wybrać. Poradziłem się wśród bliższych i dalszych znajomych. Dostałem kilkadziesiąt propozycji. Skupiałem się przede wszystkim na osobistych doświadczeniach ludzi z takimi organizacjami - jak oceniają ich zaangażowanie, ich fachowość oraz to, ile serca dają zwierzakom. Po dłuższych dywagacjach udało się wreszcie wybrać Szajkę Szarego Wilka.
Kto mnie zna, wie, że mam większe powinowactwo do kotów, niż psów. Dlaczego Szajka zatem? Bo prócz tego, że poświęcili psiakom swoje serca i dusze, ratują i opiekują się nimi, to na dodatek jeszcze starają się edukować ogólnie rozumiane społeczeństwo w zakresie opieki nad psami, potrzeby kastracji czy ograniczania niekontrolowanego namnażania się psów. Jednym zdaniem: robią, co się da, na wszystkich możliwych frontach.

 Dlatego też mam do Ciebie prośbę: wpłać na tę zbiórkę ile możesz. Raz, że sprawisz mi radochę na urodziny, dwa, że wesprzesz super ludzi w ich codziennej pracy z psami. Ale przede wszystkim po to, żeby uratować kilka żywych istnień, które ktoś po prostu wyrzucił z domu, które chorują, które zostały w ostatniej chwili wyratowane przed śmiercią w schronisku i potrzebują wrócić do zdrowia.Już samo utrzymanie kilkunastu psów na raz swoje kosztuje. Dorzućmy zatem jeszcze koszty leczenia, szczepień, odrobaczania, kastracji. Bardzo przyda im się każde wsparcie.

A jeśli z jakiegokolwiek nie możesz dokonać wpłaty - proszę, udostępnij linka z tą zbiórką wśród swoich znajomych, ze słowem komentarza, dlaczego uważasz, że warto się tym zainteresować. Im więcej osób wejdzie na stronę zbiórki, tym więcej uda się uzbierać.

Więcej informacji o Szajce Szarego Wilka znajdziesz na ich profilu FB: https://www.facebook.com/SzajkaSzaregoWilka/

W imieniu Szajki oraz swoim - dziękuję. Pozdrawiam Cię i miłego dnia życzę!

Wpłaty - 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Slawek - awatar
30
Slawek
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Karina Tarasiewicz - awatar
50
Karina Tarasiewicz
Kasia Anula - awatar
30
Kasia Anula
Katarzyna Sitarska - awatar
5
Katarzyna Sitarska
Marta M - awatar
40
Marta M
Paco - awatar
100
Paco
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij