Zbiórka Prezent dla Szajki na 40kę - zdjęcie główne

Prezent dla Szajki na 40kę

1 356 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Cześć. Nazywam się Michał, kumple wołają mnie Zwolu. Jeśli mnie znasz, to wiesz już, o co chodzi. Jeśli nie - czytaj, proszę, dalej.


Za chwilę stuknie mi 40 lat. Niby nic, a jednak coś taka data symbolizuje. Postanowiłem uczcić tę okazję w jakiś szczególny sposób. Wymyśliłem, że zorganizuję urodzinową zbiórkę na rzecz którejś z fundacji i stowarzyszeń zajmujących się ratowaniem i pomocą zwierzętom.

Organizacji tego typu jest sporo; nie wiedziałem, którą wybrać. Poradziłem się wśród bliższych i dalszych znajomych. Dostałem kilkadziesiąt propozycji. Skupiałem się przede wszystkim na osobistych doświadczeniach ludzi z takimi organizacjami - jak oceniają ich zaangażowanie, ich fachowość oraz to, ile serca dają zwierzakom. Po dłuższych dywagacjach udało się wreszcie wybrać Szajkę Szarego Wilka.
Kto mnie zna, wie, że mam większe powinowactwo do kotów, niż psów. Dlaczego Szajka zatem? Bo prócz tego, że poświęcili psiakom swoje serca i dusze, ratują i opiekują się nimi, to na dodatek jeszcze starają się edukować ogólnie rozumiane społeczeństwo w zakresie opieki nad psami, potrzeby kastracji czy ograniczania niekontrolowanego namnażania się psów. Jednym zdaniem: robią, co się da, na wszystkich możliwych frontach.

 Dlatego też mam do Ciebie prośbę: wpłać na tę zbiórkę ile możesz. Raz, że sprawisz mi radochę na urodziny, dwa, że wesprzesz super ludzi w ich codziennej pracy z psami. Ale przede wszystkim po to, żeby uratować kilka żywych istnień, które ktoś po prostu wyrzucił z domu, które chorują, które zostały w ostatniej chwili wyratowane przed śmiercią w schronisku i potrzebują wrócić do zdrowia.Już samo utrzymanie kilkunastu psów na raz swoje kosztuje. Dorzućmy zatem jeszcze koszty leczenia, szczepień, odrobaczania, kastracji. Bardzo przyda im się każde wsparcie.

A jeśli z jakiegokolwiek nie możesz dokonać wpłaty - proszę, udostępnij linka z tą zbiórką wśród swoich znajomych, ze słowem komentarza, dlaczego uważasz, że warto się tym zainteresować. Im więcej osób wejdzie na stronę zbiórki, tym więcej uda się uzbierać.

Więcej informacji o Szajce Szarego Wilka znajdziesz na ich profilu FB: https://www.facebook.com/SzajkaSzaregoWilka/

W imieniu Szajki oraz swoim - dziękuję. Pozdrawiam Cię i miłego dnia życzę!

1 356 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Slawek - awatar
Slawek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karina Tarasiewicz - awatar
Karina Tarasiewicz
50
Kasia Anula - awatar
Kasia Anula
30
Katarzyna Sitarska - awatar
Katarzyna Sitarska
5
Marta M - awatar
Marta M
40
Paco - awatar
Paco
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij