Zbiórka Prezent dla Szajki na 40kę - zdjęcie główne

Prezent dla Szajki na 40kę

1 356 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Cześć. Nazywam się Michał, kumple wołają mnie Zwolu. Jeśli mnie znasz, to wiesz już, o co chodzi. Jeśli nie - czytaj, proszę, dalej.


Za chwilę stuknie mi 40 lat. Niby nic, a jednak coś taka data symbolizuje. Postanowiłem uczcić tę okazję w jakiś szczególny sposób. Wymyśliłem, że zorganizuję urodzinową zbiórkę na rzecz którejś z fundacji i stowarzyszeń zajmujących się ratowaniem i pomocą zwierzętom.

Organizacji tego typu jest sporo; nie wiedziałem, którą wybrać. Poradziłem się wśród bliższych i dalszych znajomych. Dostałem kilkadziesiąt propozycji. Skupiałem się przede wszystkim na osobistych doświadczeniach ludzi z takimi organizacjami - jak oceniają ich zaangażowanie, ich fachowość oraz to, ile serca dają zwierzakom. Po dłuższych dywagacjach udało się wreszcie wybrać Szajkę Szarego Wilka.
Kto mnie zna, wie, że mam większe powinowactwo do kotów, niż psów. Dlaczego Szajka zatem? Bo prócz tego, że poświęcili psiakom swoje serca i dusze, ratują i opiekują się nimi, to na dodatek jeszcze starają się edukować ogólnie rozumiane społeczeństwo w zakresie opieki nad psami, potrzeby kastracji czy ograniczania niekontrolowanego namnażania się psów. Jednym zdaniem: robią, co się da, na wszystkich możliwych frontach.

 Dlatego też mam do Ciebie prośbę: wpłać na tę zbiórkę ile możesz. Raz, że sprawisz mi radochę na urodziny, dwa, że wesprzesz super ludzi w ich codziennej pracy z psami. Ale przede wszystkim po to, żeby uratować kilka żywych istnień, które ktoś po prostu wyrzucił z domu, które chorują, które zostały w ostatniej chwili wyratowane przed śmiercią w schronisku i potrzebują wrócić do zdrowia.Już samo utrzymanie kilkunastu psów na raz swoje kosztuje. Dorzućmy zatem jeszcze koszty leczenia, szczepień, odrobaczania, kastracji. Bardzo przyda im się każde wsparcie.

A jeśli z jakiegokolwiek nie możesz dokonać wpłaty - proszę, udostępnij linka z tą zbiórką wśród swoich znajomych, ze słowem komentarza, dlaczego uważasz, że warto się tym zainteresować. Im więcej osób wejdzie na stronę zbiórki, tym więcej uda się uzbierać.

Więcej informacji o Szajce Szarego Wilka znajdziesz na ich profilu FB: https://www.facebook.com/SzajkaSzaregoWilka/

W imieniu Szajki oraz swoim - dziękuję. Pozdrawiam Cię i miłego dnia życzę!

1 356 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Slawek - awatar
Slawek
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karina Tarasiewicz - awatar
Karina Tarasiewicz
50
Kasia Anula - awatar
Kasia Anula
30
Katarzyna Sitarska - awatar
Katarzyna Sitarska
5
Marta M - awatar
Marta M
40
Paco - awatar
Paco
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij