Zbiórka Buddyzm tybetański w Polsce - zdjęcie główne

Buddyzm tybetański w Polsce

501 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Miłosz Rynarzewski - awatar

Miłosz Rynarzewski

Organizator zbiórki

Kochani!

Jak co roku zbieramy na prowadzenie i rozbudowę naszej strony (domena, serwer, szablon WP, certyfikat zabezpieczeń) i na nowe projekty, które zamierzamy realizować. 

http://buddyzm-tybetanski.pl/

Udało nam się przenieść większość materiałów ze starej strony na nową, na szybszy, bardziej pojemny serwer. Nowy szablon, który wykorzystaliśmy jest nowocześniejszy i dostęp do zasobów wydaje się być bardziej intuicyjny. Do przeniesienia pozostał jeszcze głównie słownik pojęć, który przy okazji chcemy rozbudować i wprowadzić w tekstach aktywne linki do niego.

Koszt utrzymania strony to ok. 700 zł rocznie. Jeśli dzięki Waszej hojności uda się zebrać jakąś nadwyżkę sfinansujemy z niej częściowo dwa nasze nowe projekty i na pewno przyśpieszy to ich realizację. O szczegółach dowiecie się wkrótce.

"Buddyzm tybetański w Polsce" to całkowicie prywatna inicjatywa, nie jesteśmy związani z żadną instytucją. Wszystko realizujemy dzięki wysiłkowi i pieniądzom Redakcji i Waszemu corocznemu wsparciu. Dziękujemy!

501 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 16 osób
Miłosz Rynarzewski - awatar

Miłosz Rynarzewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 16

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Dobromiła Anna Piega - awatar
Dobromiła Anna Piega
10
Mirosław Wrona - awatar
Mirosław Wrona
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek Elżbieciak - awatar
Marek Elżbieciak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij