Zbiórka Pomóżmy Hetmanowi! Pilnie! - zdjęcie główne

Pomóżmy Hetmanowi! Pilnie!

1 070 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Małgorzata Filochowska - awatar

Małgorzata Filochowska

Organizator zbiórki

Hetman pies w typie owczarka niemieckiego. Przebywa w schronisku. Stary, problemy ze stawami, chory, wygryza sobie ogon ze stresu. Fazami, raz chodzi sobie, szczeka, a innym razem leży w bezruchu, ciężko dyszy, spuszczona głowa, język wywieszony. Straszny widok. Co sobotę to samo. Kto wybawi tego staruszka? On umiera... Pilnie pomocy! Liczymy, że nas nie zawiedziecie! Szukamy przede wszystkim odpowiedzialnego domu gdzie będzie otoczony opieką i miłością! Nie możemy jednak czekać, musimy zacząć go leczyć! Szybko! Pilnie! Pomocy! 

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.05.2017
  25.05.2017

  Kochany! :(

 • Nikki - awatar

  Nikki

  20.05.2017
  20.05.2017

  Jak zawsze Małgosiu, powodzenia.

1 070 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Małgorzata Filochowska - awatar

Małgorzata Filochowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 21

bary - awatar
bary
161
Madzia - awatar
Madzia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek Tarnacki - awatar
Marek Tarnacki
25
Agnieszka - awatar
Agnieszka
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Paulina Fior - awatar
Paulina Fior
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij