Zbiórka OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI - miniaturka zdjęcia

OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI

Gabi, mieszkanka Przytuliska AMI, przez wiele miesięcy cierpiała na zapalenie stawów łokciowych. Dłużej nie mogliśmy przyglądać się, jak choroba utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Ciągle się kładła nawet na zimnym podłożu. Lekarz weterynarii bezwzględnie zalecił artroskopową operację obu łokci Gabi, którą przeprowadzono w grudniu 2018 r.

Operacja , diagnostyka (przed i po operacji oraz leczenie Gabi łącznie wyniosło ok. 4 tys. PLN. W ramach pierwszej zbiórki udało się uzbierać jedynie 1,5 tys. PLN. Musimy jednak pilnie opłacić nowe faktury za leczenie innych zwierząt, podopiecznych Przytuliska AMI.

Ponawiamy więc zbiórkę na brakujące 2,5 tys. PLN za operację stawów łokciowych Gabi. Tym bardziej, że po kilku tygodniach od operacji okazało się, że sunia kuleje na prawą łapę i nadal cierpi. Wciąż potrzebuje leczenia i iniekcji dostawowych (jedna to koszt ok. 900 PLN, po upuście dla Fundacji). Wizyty w lecznicy, kolejna diagnostyka i iniekcje generują nowe koszty, z którymi trudno nam sobie już poradzić. Gabi od operacji nie wróciła do Przytuliska - wciąż przebywa w domu opiekunów, pod ich troskliwą opieką.

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu operacji i dalszego leczenia Gabi. Każda wpłata ma dla nas ogromne znaczenie. Nie możemy potrzeć, jak ta pogodna i radosna sunia znowu cierpi i nie może chodzić.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą pomóc.

Więcej informacji: AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom, tel. 502388663

1% na KRS 0000351015

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij