Zbiórka OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI - zdjęcie główne

OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI

52 zł  z 3 860 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Gabi, mieszkanka Przytuliska AMI, przez wiele miesięcy cierpiała na zapalenie stawów łokciowych. Dłużej nie mogliśmy przyglądać się, jak choroba utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Ciągle się kładła nawet na zimnym podłożu. Lekarz weterynarii bezwzględnie zalecił artroskopową operację obu łokci Gabi, którą przeprowadzono w grudniu 2018 r.

Operacja , diagnostyka (przed i po operacji oraz leczenie Gabi łącznie wyniosło ok. 4 tys. PLN. W ramach pierwszej zbiórki udało się uzbierać jedynie 1,5 tys. PLN. Musimy jednak pilnie opłacić nowe faktury za leczenie innych zwierząt, podopiecznych Przytuliska AMI.

Ponawiamy więc zbiórkę na brakujące 2,5 tys. PLN za operację stawów łokciowych Gabi. Tym bardziej, że po kilku tygodniach od operacji okazało się, że sunia kuleje na prawą łapę i nadal cierpi. Wciąż potrzebuje leczenia i iniekcji dostawowych (jedna to koszt ok. 900 PLN, po upuście dla Fundacji). Wizyty w lecznicy, kolejna diagnostyka i iniekcje generują nowe koszty, z którymi trudno nam sobie już poradzić. Gabi od operacji nie wróciła do Przytuliska - wciąż przebywa w domu opiekunów, pod ich troskliwą opieką.

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu operacji i dalszego leczenia Gabi. Każda wpłata ma dla nas ogromne znaczenie. Nie możemy potrzeć, jak ta pogodna i radosna sunia znowu cierpi i nie może chodzić.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą pomóc.

Więcej informacji: AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom, tel. 502388663

1% na KRS 0000351015

52 zł  z 3 860 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby

Wpłaty: 2

Alicja Kotkowska - awatar
Alicja Kotkowska
2
Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij