Zbiórka OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI - miniaturka zdjęcia

OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI - zdjęcie główne

OPERACJA i LECZENIE ŁOKCI GABI

50 zł  z 3 860 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Gabi, mieszkanka Przytuliska AMI, przez wiele miesięcy cierpiała na zapalenie stawów łokciowych. Dłużej nie mogliśmy przyglądać się, jak choroba utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Ciągle się kładła nawet na zimnym podłożu. Lekarz weterynarii bezwzględnie zalecił artroskopową operację obu łokci Gabi, którą przeprowadzono w grudniu 2018 r.

Operacja , diagnostyka (przed i po operacji oraz leczenie Gabi łącznie wyniosło ok. 4 tys. PLN. W ramach pierwszej zbiórki udało się uzbierać jedynie 1,5 tys. PLN. Musimy jednak pilnie opłacić nowe faktury za leczenie innych zwierząt, podopiecznych Przytuliska AMI.

Ponawiamy więc zbiórkę na brakujące 2,5 tys. PLN za operację stawów łokciowych Gabi. Tym bardziej, że po kilku tygodniach od operacji okazało się, że sunia kuleje na prawą łapę i nadal cierpi. Wciąż potrzebuje leczenia i iniekcji dostawowych (jedna to koszt ok. 900 PLN, po upuście dla Fundacji). Wizyty w lecznicy, kolejna diagnostyka i iniekcje generują nowe koszty, z którymi trudno nam sobie już poradzić. Gabi od operacji nie wróciła do Przytuliska - wciąż przebywa w domu opiekunów, pod ich troskliwą opieką.

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu operacji i dalszego leczenia Gabi. Każda wpłata ma dla nas ogromne znaczenie. Nie możemy potrzeć, jak ta pogodna i radosna sunia znowu cierpi i nie może chodzić.

Z góry dziękujemy wszystkim, którzy zechcą pomóc.

Więcej informacji: AMI - Fundacja Pomocy Zwierzętom, tel. 502388663

1% na KRS 0000351015

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
50 zł  z 3 860 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 1

Beata Aniszewska - awatar
Beata Aniszewska
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij