Zbiórka Na ratunek serduszku Gabrysi - zdjęcie główne

Na ratunek serduszku Gabrysi

63 823,7 zł  z 2 354 000 zł (Cel)
Wpłaciło 710 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

GABRIELA BRYK - TOMASZÓW LUBELSKI, WOJ. LUBELSKIE


Gabrysia ma 9 lat. To mała Wojowniczka, która  codziennie stawia czoła problemom zdrowotnym, każdy dzień jest prezentem od losu.

Nasza córeczka urodziła się ze złożoną, siniczą, śmiertelną wadą serca:

• dwunapływowa, wspólna komora serca,

• hipoplazja komory prawostronnej,

• ubytek w przegrodzie międzykomorowej.

Chorobę córeczki wykryliśmy w drugim miesiącu życia. Diagnoza dla nas była ogromnym szokiem . 

Gabi jest po trzech poważnych operacjach kardiochirurgicznych: banding MPA, operacja Glenna, wykonanie zespolenia centralnego. Po ostatniej operacji bardzo długo była podłączona do respiratora. Nasza córeczka jest radosną i ciekawą świata dziewczynką. Pragnie jak zdrowe dzieci poznawać świat. Choroba jednak nadaje tor Jej życiu, ogranicza, zabiera beztroskie szczęście.

Wielkimi krokami zbliżał się kolejny termin operacji ratującej życie naszej gwiazdeczki, ale dostaliśmy cios prosto w serce. Kolejna operacja była zbyt ryzykowna i mogła skończyć się tragicznie. Lekarze zaproponowali jedynie przeszczep serca, który w przypadku Gabrysi jest obarczony ogromnym ryzykiem ze względu na Jej stan zdrowia.

Ratunek jest w Bostonie. Cena? Ponad 2 mln złotych! 

Wraz z radością i i szczęściem przyszła rozpacz i bezsilność, którą ciężko opisać. Sami nie damy rady opłacić operacji, dlatego zwracamy się o pomoc do ludzi o ogromnych sercach. Pomóżcie Nam uratować nasze dziecko! 


Zebrana wcześniej kwota 7528,73 zł znajduje się na subkoncie Gabrysi w Fundacji "ESPERO - Nadzieja dla Dzieci".

Dziękujemy za każde okazane wsparcie.

Rodzice

ENGLISH VERSION

Gabrysia is a 9-year-old girl who is curious about the world. She is a tiny Warrior who faces health problems every day that many adults would not endure. Our child's struggles make us even more aware of the fact that each of our days is a gift for us.

Our daughter was born with a severe, complex, cyanotic, fatal heart defect:

• double inlet left ventricle (DILV), single ventricle (SV)

• right ventricular hypoplasia,

• defect in the interventricular septum.

We noticed and then detected our daughter's disease in the second month of her life. The diagnosis was a huge shock for us.

Gabi has undergone three major cardiac surgeries: MPA banding, Glenn's operation, and central anastomosis. After the last operation, she was on a respirator for a long time. Our daughter is a cheerful, bright girl. She wants to get to know the world like healthy children. The disease, however, limits her everyday life and possibilities, it takes away all her carefree happiness. Our daughter asks a lot of questions and we are afraid to answer them...

The next surgery to save our star's life was approaching inexorably, but once again the reality wounds us to the heart. Another operation was too risky and could end tragically. Doctors only offered a heart transplant, which in the case of Gabrysia is at a huge risk due to her health condition.

The rescue is already only in Boston. Price? Over 2 million of PLN!

Along with joy and happiness has come despair and helplessness, which is even hard to describe. We cannot afford the costs of the operation, so we ask for help of people with huge hearts. 

Please, help us to save our child!

The amount of over PLN 7,000 collected so far is on Gabrysia's sub-account at the "ESPERO - Nadzieja dla Dzieci" Foundation.

Thank you for all your support.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI" - awatar

  "FUNDACJA ESPERO - NADZIEJA DLA DZIECI"

  11.09.2022
  11.09.2022

  Serce Gabrysi to tykająca bomba. To cud, że nie doszło jeszcze do najgorszego. W chwili obecnej wiemy już, że stan Gabrysi nie pozwoli Nam wyjechać do Bostonu zwykłym transportem. Konieczny będzie transport medyczny, który jest bardzo drogi. Z tego też powodu kwota na zbiórce wzrasta o ponad 800 tys złotych. Prosimy z całego serca o pomoc w uzbieraniu środków, żeby uratować córeczkę. Gabi walczy już długie 9 lat. Naszym marzeniem jest podarować jej w końcu beztroskie dzieciństwo. Marzenie Gabrysi jest jedno... ŻYĆ. Rodzice

Komentarze


 • Mirosława Byra - awatar

  Mirosława Byra

  26.09.2022
  26.09.2022

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Wiesława Babiuch - awatar

  Wiesława Babiuch

  26.09.2022
  26.09.2022

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • Magda SZKLAREK - awatar

  Magda SZKLAREK

  25.09.2022
  25.09.2022

  Zdrowka ❤️

 • Aleksandra Budzyńska - awatar

  Aleksandra Budzyńska

  24.09.2022
  24.09.2022

  Gabrynia Ciebie i moja córcie łączy najpiękniejsze imię, ale nie tylko.. ❤️ Dlatego tym mocniej Wam kibicuję, abyś wróciła do zdrowia i wszystko przebiegło pomyślnie.

 • Slawomir Dubiel - awatar

  Slawomir Dubiel

  20.09.2022
  20.09.2022

  Będzie dobrze.

63 823,7 zł  z 2 354 000 zł (Cel)
Wpłaciło 710 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 710

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paulina Baj - awatar
Paulina Baj
20
Rene - awatar
Rene
20
Ewka - awatar
Ewka
20
Elżbieta Charkot - awatar
Elżbieta Charkot
60
Elżbieta Charkot - awatar
Elżbieta Charkot
1
Katarzyna Panasińska - awatar
Katarzyna Panasińska
20
Katarzyna Panasińska - awatar
Katarzyna Panasińska
10
Magdalena Kaznowska - awatar
Magdalena Kaznowska
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij