Zbiórka na po nowotworowy powrót do... - zdjęcie główne

na po nowotworowy powrót do...

7 026 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Gabriela Pomorska - awatar

Gabriela Pomorska

Organizator zbiórki

Dzień dobry i cześć! Mam na imię Gabrysia i mam 19 lat.

Półtora roku temu odbyłam dwie operacje, gdyż w wieku 17 lat pojawił się, a w wieku 18 lat zdiagnozowano u mnie nowotwór złośliwy tchawicy. W dniu diagnozy świat odwrócił mi się do góry nogami gdyż podczas operacji istniało ryzyko uszkodzenia strun głosowych i zmiana głosu... Moim marzeniem było i jest aktorstwo, a od wielu lat przygotowuje się do szkoły teatralnej i gram w amatorskich teatrach. Przez chorobę byłam wyłączona bardzo długo z realizacji swoich marzeń i codziennego funkcjonowania. Musiałam zrezygnować z wielu codziennych przyjemności jak kilkuletnie pół zawodowe trenowanie siatkówki oraz tańca... Jestem harcerką od 12 lat, zajmuję się wolontariatem w każdy możliwy sposób oraz w ramach internetowej adopcji wspieram dwoje dzieci z Afryki, ale na ten moment ciężko mi się o to zwrócić lecz - ja potrzebuję wsparcia...

Na ten moment łapie wszelkie choroby i wirusy, każde przeziębienie. Średnio raz w miesiącu leżę z gorączką, ciągłym kaszlem i katarem, mam problem z wchodzeniem po schodach. Jedynie w  niektórych przypadkach mam możliwość skorzystać z windy. Po przejściu kilku schodów uciska mnie w klatce, mam problem z oddychaniem  i z trudem dochodzę do siebie przez najbliższe kilka minut ( a mieszkam na 4 piętrze) w związku z tym są potrzebne mi są fundusze na prywatną rehabilitację oddechową, która nie jest ogólnie dostępna. 

Ze względu na to, że był to nowotwór złośliwy istnieje ryzyko nawrotu, z tego względu odbywam częste kontrole i liczne badania, które wykańczają mnie fizycznie i psychicznie co uniemożliwia mi podjęcia stałej pracy.

Po ostatniej wizycie lekarz doszedł do wniosku, że prawdopodobnie może mi dolegać zespół stresu pourazowego, więc do dochodzi psychoterapia... i kolejne koszty...


Dodatkowo choruję na przesiąkliwość jelit, do tego obowiązuje mnie ścisła dieta, która z kolei dużo kosztuje. Dodatkowo wymaga to wnikliwych badań, które muszą być powtarzane( ich koszt to 1800-3500 zł). NIestety jestem genetycznie obciążona chorobami immunologicznymi z tego względu muszę badać się i kontrolować znacznie częściej niż moi rówieśnicy.


Za każdą pomoc będę ogromnie wdzięczna gdyż nie mam już sumienia obarczać wydatkami moich najbliższych... <3

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    31.03.2022
    31.03.2022

    Jeżeli jesteś wierzącą osobą to pojedź na Górę Grabarkę, a będzie dobrze.

7 026 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Gabriela Pomorska - awatar

Gabriela Pomorska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 124

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
OlaN - awatar
OlaN
50
Xyzzz - awatar
Xyzzz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr.M - awatar
Piotr.M
100
Ana:) - awatar
Ana:)
50
Kacper - awatar
Kacper
10
Mariusz - awatar
Mariusz
50
T... - awatar
T...
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij