Zbiórka Gacek z białaczką prosi o pomoc! - zdjęcie główne

Gacek z białaczką prosi o pomoc!

1 089 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Gacor to wspaniały, mądry, dorodny kot, ok 5 letni, o słusznej wadze 6 kg. Trafił do fundacji z interwencji zabrany z ulicy z raną i stanem zapalnym ucha. 

Po badaniach okazało się, że kot ma cukrzycę i wirusa białaczki.

Ten Kocurek w ogóle nie wygląda na chorego, jest w tym wszystkim niesamowicie pogodnym i zadowolonym z życia kotem. Gacek to kot bezproblemowy, mizisaty, pogodny z wielka wolą i przyjemnością życia.
Jest bardzo kochany, bardzo zdyscyplinowany, jesteśmy pod wrażeniem jego wielkiej determinacji i zrozumienia, jakie wykazuje podczas leczenia.

Obecnie przebywa w szpitaliku, ponieważ trwa stabilizacja cukrzycy, dodatkowo kot nie może przebywać z innymi kotami ponieważ to naraziłoby go na bakterie i infekcje.

Niestety Gacorek stanął przed ścianą, ani domu ani pieniędzy na leczenie, ani jakiegokolwiek miejsca do życia.

Nie może zostać w szpitaliku, bo fundacja nie ma na to finansów.

Nie może wrócić do fundacji, bo tam panuje koci katar i duże zagęszczenie, pozajmowane klatki.

Nie ma dla niego nawet skrawka domu tymczasowego.

Nie ma pieniędzy na leczenie, na insulinę.

Gacek w szpitaliku u dr Raka czuje się wspaniale, jeszcze trochę skacze mu cukier, ale po za tym ma wspaniałą opiekę, wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku. Chodzi po szpitaliku, jest ulubieńcem kadry medycznej, mizasty, wygłaskany, wypiękniał, wszystko jest wspaniale oprócz rzeczywistości: czyli co dalej i za co?

Nie ma domu, nie ma pieniędzy na leczenie…nie ma ramion które by przytuliły Gacka i powiedziały: już się nie musisz obawiać o swój los, nie ma nikogo….!

Błagamy o pomoc dla Gacora, tylko w Was jest nadzieja na pomoc finansową, na dom, na opiekę, w Was nasza siła i moc!

Nie ma szans na przeżycie jeżeli nie znajdzie domu, pozostaje życie w klatce … a w niej Gacor powoli będzie odchodził.

Prosimy Was o każdy grosik, o każdą złotówkę im więcej Was tym większa nasza pomoc!

Jego pobyt w szpitaliku to wspaniała opieka i leczenie oraz czas na szukanie domu .

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Monika Nowacka - awatar

  Monika Nowacka

  07.03.2017
  07.03.2017

  Białaczka u Gacka jest nieaktywna, a poziom cukru się stabilizuje. Pomóźmy Gackowi!

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   15.03.2017
   15.03.2017

   Bardzo dziękujemy za pomoc Gacorkowi!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.02.2017
  25.02.2017

  poszło!

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   15.03.2017
   15.03.2017

   Bardzo dziękujemy za pomoc Gacorkowi!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.02.2017
  24.02.2017

  Trzymaj się Gacorku❤

  • FOP Wrocław - awatar

   FOP Wrocław - Organizator zbiórki

   15.03.2017
   15.03.2017

   Bardzo dziękujemy za pomoc Gacorkowi!

1 089 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 31 osób

Wpłaty: 31

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Monika Nowacka - awatar
Monika Nowacka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
aDDZ - awatar
aDDZ
50
Kasia - awatar
Kasia
12
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Agata Markiewicz - awatar
Agata Markiewicz
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij