Przegrane na starcie życia-pomóż

Zbiórka

Frost 🐶 i Boss 🐶 potrzebują Waszej pomocy! PARWOWIROZA!!!


Dwa szczeniaczki w typie rottweilera trafiły pod skrzydła Pomorskiej Fundacji Rottka jakiś czas temu. Według „hodowcy” miały mieć 2 miesiące. Jak większość informacji dotyczących psów pochodzących z nielegalnego źródła okazało się to nieprawdą :(. Według opinii weterynarza Boss i Frost w dniu przekazania nie miały więcej niż 5 tygodni. Możliwe, że 4...


Maluchy przedwcześnie oderwane od matki, zarobaczone, jeszcze przed pierwszym szczepieniem, pomimo troskliwej opieki osób z domowego hoteliku dla psów zachorowały na bardzo groźną chorobę zakaźną – parwowirozę. Rottweilery są szczególnie podatne na tego wirusa :(.

Bardzo prosimy o pomoc w opłaceniu hotelu (Hotel i szkoła dla psów Artemida) oraz kosztownej opieki weterynaryjnej. Mikrusiki musiały pozostać na kilka dni w szpitalu pod okiem lekarzy weterynarii, po opuszczeniu kliniki są dalej leczone w warunkach domowych. Niestety, wracają do kliniki gdy ich stan się pogarsza, obaj na przemian :(. Znowu poprawa i znów pogorszenie.

Oczekujemy na faktury, według wstępnych obliczeń, koszt leczenia nie będzie niższy niż 2000 zł. Koszt hotelu na teraz za oba maluchy to już 1000 zł.

Ponownie nawołujemy i prosimy! Nie rozmnażajcie psów nieodpowiedzialnie! Suczka nie musi mieć szczeniąt raz w życiu! Rozmnażanie psów bez udokumentowanego pochodzenia jest NIELEGALNE!

Dodatkowo pozbywanie się kłopotu i oddzielanie maluchów w wieku ok. 4 tygodni od matki jest okrutne, bestialskie i już na starcie drastycznie zmniejsza się ich szansa na przeżycie!!!
Pozostałe psy z tego miotu zostały sprzedane ... też w wieku ok. 4 tygodni, nie chcemy myśleć nawet ile wcześniej :(. "Nasze" udało się zabrać, bo chciano się ich szybko pozbyć.

Prosimy o pomoc w uratowaniu Frosta i Bossa – ofiar ludzkiej bezmyślności, głupoty i pogoni „za łatwym” pieniądzem.

Pomorska Fundacja Rottka


Aktualności

 • Pomorska Fundacja Rottka

  Pomorska Fundacja Rottka

  23.06.17
  23.06.17

  Przerwa pomiędzy kroplówkami, ale nadal zagrożenie jest duże. Karmione ze strzykawki bo jeszcze same jeść nie chcą, są za słabe. Ale nie na tyle, aby nie wygryźć korków z wenflonów! Prosimy o pomoc dla maluszków, trzymajcie kciuki aby Boss i Frost wyzdrowiały i znalazły cudowne domy!

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca

  21.06.17
  21.06.17

  Biedne psinki, aż się serce kraje.

Wpłaty - 8

 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  40
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar mariusz z
  40
  mariusz z
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  20
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  30
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Aneta
  20
  Aneta
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  50
  Anonimowy Darczyńca
 • Avatar Anonimowy Darczyńca
  10
  Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe !

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Obróć, aby zobaczyć stronę