Zbiórka Operacja i leczenie Sabbatha - zdjęcie główne

Operacja i leczenie Sabbatha

401 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Maria Smużyńska - awatar

Anna Maria Smużyńska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc...

Pomoc dla mojego 8 letniego  czarnego kotka . Jest moim najlepszym przyjacielem , był przy mnie jak chorowałam , dzięki niemu zaczęłam znów walczyć . Boli mnie że nie stać mnie na jego dalsze leczenie że nie mogę mu zapewnić wszystkiego czego potrzebuje żeby jego stan się poprawił.

Sabbath  ma przewlekłe problemy z pęcherzem , nawracające bolesne zapalenia i struwity w moczu. Przyjmuje na stałe leki ale wymaga wizyt kontrolnych,  badań  usg i punkcjii pęcherza. Każda wizyta z badaniem to 130 zł lub więcej jeżeli podawane są zastrzyki . Ma też problemy z ząbkami (FORL) , w tej chwili musimu usunąć kolejne trzy ząbki bo mimo smarowania specjalnym żelem  zaczynają się "sypać" wdał się stan zapalny i kotek cierpi. Operacja to koszt 250-300 zł plus leki .  Moja sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła dlatego z całego serca proszę o każdą nawet najmniejszą pomoc . Bardzo kocham mojego kotka i zrobię wszystko żeby go wyleczyć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Anna Maria Smużyńska - awatar

  Anna Maria Smużyńska

  07.12.2018
  07.12.2018

  Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie. To dużo dla nas znaczy. Niestety stan kotka się pogorszył ...Walczymy od wczoraj z zapaleniem trzustki i dwunastnicy. Pieniążki idą teraz na ratowanie kotka. Z operacją musimy poczekać .

  Zdjęcie aktualizacji 22 734

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.2018
  05.12.2018

  Dużo zdrówka dla kocurka ♥

401 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Anna Maria Smużyńska - awatar

Anna Maria Smużyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Żaneta - awatar
Żaneta
50
Ryśś - awatar
Ryśś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria Zet - awatar
Maria Zet
20
Jolanta Madejska-Rak - awatar
Jolanta Madejska-Rak
5
Anna Maria Kisiała-Cedro - awatar
Anna Maria Kisiała-Cedro
50
Justyna Lichosik - awatar
Justyna Lichosik
50
Marek Kiełbik - awatar
Marek Kiełbik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij