Zbiórka Operacja i leczenie Sabbatha - miniaturka zdjęcia

Operacja i leczenie Sabbatha

Zbiórka Operacja i leczenie Sabbatha - zdjęcie główne

Operacja i leczenie Sabbatha

401 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Anna Maria Smużyńska - awatar

Anna Maria Smużyńska

Organizator zbiórki

Zwracam się do Was z gorącą prośbą o pomoc...

Pomoc dla mojego 8 letniego  czarnego kotka . Jest moim najlepszym przyjacielem , był przy mnie jak chorowałam , dzięki niemu zaczęłam znów walczyć . Boli mnie że nie stać mnie na jego dalsze leczenie że nie mogę mu zapewnić wszystkiego czego potrzebuje żeby jego stan się poprawił.

Sabbath  ma przewlekłe problemy z pęcherzem , nawracające bolesne zapalenia i struwity w moczu. Przyjmuje na stałe leki ale wymaga wizyt kontrolnych,  badań  usg i punkcjii pęcherza. Każda wizyta z badaniem to 130 zł lub więcej jeżeli podawane są zastrzyki . Ma też problemy z ząbkami (FORL) , w tej chwili musimu usunąć kolejne trzy ząbki bo mimo smarowania specjalnym żelem  zaczynają się "sypać" wdał się stan zapalny i kotek cierpi. Operacja to koszt 250-300 zł plus leki .  Moja sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła dlatego z całego serca proszę o każdą nawet najmniejszą pomoc . Bardzo kocham mojego kotka i zrobię wszystko żeby go wyleczyć. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Anna Maria Smużyńska - awatar

  Anna Maria Smużyńska

  07.12.18
  07.12.18

  Dziękujemy wszystkim za okazane wsparcie. To dużo dla nas znaczy. Niestety stan kotka się pogorszył ...Walczymy od wczoraj z zapaleniem trzustki i dwunastnicy. Pieniążki idą teraz na ratowanie kotka. Z operacją musimy poczekać .

  Zdjęcie aktualności 22 734

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.12.18
  05.12.18

  Dużo zdrówka dla kocurka ♥

401 zł z 500 zł (Cel)
Wpłaciło 17 osób
Wpłać teraz
 
Anna Maria Smużyńska - awatar

Anna Maria Smużyńska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 17

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
25
Żaneta - awatar
Żaneta
50
Ryśś - awatar
Ryśś
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Maria Zet - awatar
Maria Zet
20
Jolanta Madejska-Rak - awatar
Jolanta Madejska-Rak
5
Anna Maria Kisiała-Cedro - awatar
Anna Maria Kisiała-Cedro
50
Justyna Lichosik - awatar
Justyna Lichosik
50
Marek Kiełbik - awatar
Marek Kiełbik
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij