Zbiórka Trwa walka o zdrowie Artura - zdjęcie główne

Trwa walka o zdrowie Artura

123 010 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 971 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Joanna Grzeszczuk - awatar

Joanna Grzeszczuk

Organizator zbiórki

Artur Grzeszczuk jest policjantem Centralnego Biura Śledczego Policji.

13 czerwca 2024 roku podczas pełnienia służby jechał radiowozem razem z kolegą, kiedy drogę zajechała im kierująca innym pojazdem osobowym. Po zderzeniu czołowym pojazdów, radiowóz dachował i ranni zostali obaj policjanci. Auto, którym przemieszczali się policjanci zostało doszczętnie zniszczone, a wydobycie Artura z pojazdu wymagało rozcięcia karoserii przy użyciu narzędzi hydraulicznych Straży Pożarnej.


Artur jako kierowca całą siłę wypadku przyjął na siebie. W stanie krytycznym, nieprzytomny z wieloma obrażeniami przetransportowany został do szpitala w Rzeszowie, gdzie zespół lekarzy walczył o jego życie. Pierwsze co słyszeliśmy jako rodzina to stan zagrożenia życia. Doszło do rozległych obrażeń całego ciała, a przede wszystkim mózgu i twarzoczaszki (m.in. złamanie obustronne szczęki, żuchwy, złamanie ścian oczodołów), a także do stłuczenia płuc i klatki piersiowej, ostrej niewydolności oddechowej, wielokrotnego złamania kończyn górnych i dolnych z przemieszczeniami oraz złamania żeber (od II do VII) oraz urazowego obrzęku mózgu. 

W dniu 21 czerwca Śmigłowcem LPR został przetransportowany do Szpitala MSWiA w Warszawie, gdzie przeszedł operację twarzoczaszki.

Nasz Artur jest w ciężkim stanie, ale walczy o powrót do zdrowia i do normalnego życia. Jako rodzina i przyjaciele chcemy mu pomóc i zapewnić leczenie oraz rehabilitację, które pozwolą na normalne funkcjonowanie. Niestety nie wiemy na ile możliwy jest powrót do zdrowia i odzyskanie pełnej sprawności, ale wiemy jedno, że czekamy na niego i zrobimy wszystko, aby mu się to udało.

Przed wypadkiem Artur był radosnym, pracowitym, ale przede wszystkim pomocnym człowiekiem. Życie pisze różne scenariusze i teraz to on potrzebuje naszej pomocy. Dlatego prosimy Was o pomoc w zbiórce na długą, ciężką i kosztowną rehabilitację oraz dalsze leczenie.

Kochająca rodzina i przyjaciele z CBŚP

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.07.2024
  07.07.2024

  Wracaj do zdrowia ❤️

 • Przemek - awatar

  Przemek

  04.07.2024
  04.07.2024

  Trzymaj się niebieski bracie, wracaj do sił !! Trzymamy linie.

 • Marcin - awatar

  Marcin

  03.07.2024
  03.07.2024

  Zdrowia niebieski braciszku zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.07.2024
  03.07.2024

  Będzie dobrze!

 • Marek - awatar

  Marek

  03.07.2024
  03.07.2024

  Szybkiego powrotu do zdrowia!

123 010 zł  z 300 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 971 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Joanna Grzeszczuk - awatar

Joanna Grzeszczuk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 971

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anna - awatar
Anna
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
160
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Roman Mendel - awatar
Roman Mendel
100
Mario - awatar
Mario
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij