Zbiórka Nowotwór złośliwy piersi - zdjęcie główne

Nowotwór złośliwy piersi

73 838 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 588 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marlena Rich - awatar

Marlena Rich

Organizator zbiórki


Uznałam że muszę Was poinformować. ............

W styczniu 2020 roku dowiedzialam sie ze mam przerzuty do głowy - szt 10, największe w możdżku. Niestety zmiany dają  już paraliż w nogach. 

Chcę  odciążyć męża,  widzę że się bardzo stara.....jest mi ciężej. Pomaga mi moja kochana siostra , czuję się z tym źle,  towarzyszy mi poczucie wstydu.

I dlatego tak jak tylko mogę,  chciałabym odciążyć rodzinę.

 W czasach COVID-19 dzieci spędzające czas w domu, nieustannie patrzą na poglebiającą się niepełnosprawność mamy... Obecnie potrzebuje wózka,  i z własnych oszczędności go zakupiłam  , paraliż w nogach pogłębia się z dnia na dzień,  wyglądam strasznie, od 4 m-cy jestem na sterydach. 

Ostatnio  Neurochirurg  poinformował mnie ,ze nie będą mnie naswietlać, gdyż zmiana jest za duża i może  wejść w płyn rdzeniowo- mozgowy... diagnoza , którą każdego dnia muszę na nowo oswajać.

 PROSZĘ  WAS O POMOC 

... te ostatnie dni chciałabym spędzić w otoczeniu rodziny .....i zbieramy na łóżko rehabilitacyjne. Takie dobre łóżko rehabilitacyjne jest w cenie ok 15000.

Obecnie mam problemy z przespaniem nocy.Śpię  z pomocą rodziny na poduszkach.

Na co dzień mieszkam w małej miejscowości pod Gdynią. 

W grudniu 2018 roku musiałam podjąć decyzję o przejściu na zasiłek chorobowy, z uwagi na liczne konsultacje w szpitalach, częste badania i związane z tym dojazdy. Wszystkie koszta ponosimy z mężem sami, korzystając z naszych skromnych oszczędności. Niestety jest już ich coraz mniej.

Dlatego zdecydowałam się prosić Państwa o pomoc.

Dlatego tym bardziej dziękuję za każdą złotówkę odłożoną przez Państwa na moje największe marzenie. Życie.

I'm a mother of two wonderful children 8 year old Michał and 4 year old Nel and for 9 years I've been the wife of my wonderful husband Michał.

In December 2018, just before Christmas, I found out that I had breast cancer, and worse it had spread throughout an organ with liver growths. The diagnosis shook me badly and if it were not for my husband, children and family, I would of given up a long time ago.

I believe it's with the faith and the support of my closest family and friends that gives me the strength to fight the illness. 

In December 2018 I had to make a decision about needing help to fund the treatment due to numerous consultations in hospitals and frequent related commuting. We currently pay all the costs alone using our modest savings.

Unfortunately, there are fewer and fewer of them.

That's why I decided to ask you for help. 

Let me raise my children. I know that each of us has goals, tasks, challenges that cost each of us. Therefore, all the more I thank you for every zloty put aside by you for my biggest dream. Life.


Aktualizacje


 • Marlena Rich - awatar

  Marlena Rich

  15.05.2019
  15.05.2019

  Witam wszystkich serdecznie. Jestem właśnie w podróży do Krakowa na kolejne wlewy, i hipertermie – same „smakołyki” dla mnie 😊, więc
  opiszę sytuacje co u mnie, co z leczeniem które dzięki ludziom takim jak Wy, ludziom z wielkim sercem może się dziać.
  Nie zebrałam jeszcze całkowitej wymaganej kwoty do zakończenia
  leczenia, ciągle trochę brakuje, ale wierze i wiem ze z wami mi się uda. Jeżeli mogę to proszę udostępniajcie tą moją prośbę o wpłatę ciągle,
  dalej i dalej, a może dostanie ją ktoś kto może jeszcze pomóc.
  Wczoraj 14.05. – dostałam ostatnią chemię 😊😊😊, cały okres chemii znoszę wzorowo, lekarze twierdzą ze to dzięki stosowaniu jednotorowo z chemią wlewów z altresunatu, kurkuminy, wit C, aminokwasów,
  wlewów immunologicznych, hipertermii organizmu .....

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  30.04.2020
  30.04.2020

  Pani Marleno trzymam mocno kciuki i przytulam Panią i całą Pani Rodzinę...

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  27.04.2020
  27.04.2020

  Dużo zdrowia życzę. Pozdrawiam

 • Anka - awatar

  Anka

  25.04.2020
  25.04.2020

  Życzę dużo siły dla Pani i Pani bliskich Trzymajcie się ❤

 • Iwona Pozorska-Argalska - awatar

  Iwona Pozorska-Argalska

  05.01.2020
  05.01.2020

  SERDECZNIE POZDRAWIAM 🙏❤

  • Marlena Rich - awatar

   Marlena Rich - Organizator zbiórki

   21.04.2020
   21.04.2020

   Dziękuję kochani

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2019
  15.05.2019

  musi się udać . trzymam kciuki

  • Marlena Rich - awatar

   Marlena Rich - Organizator zbiórki

   16.05.2019
   16.05.2019

   Pani Basiu, uda się, dziękuję bardzo 😘

73 838 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 588 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marlena Rich - awatar

Marlena Rich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 588

Pani Marlena Richard umarła w.maju 2020. info z Facebooka. Ktoś - awatar
Pani Marlena Richard umarła w.maju 2020. info z Facebooka. Ktoś
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Łukasz Modzelewski - awatar
Łukasz Modzelewski
50
Natalia Polichnowska - awatar
Natalia Polichnowska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Andrzej J - awatar
Andrzej J
100
Dorota Bąba - awatar
Dorota Bąba
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij