Zbiórka Utrzymanie bezdomnych psiaków - zdjęcie główne

Utrzymanie bezdomnych psiaków

230 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Dom Tymczasowy dla bezdomnych zwierząt - awatar

Dom Tymczasowy dla bezdomnych zwierząt

Organizator zbiórki

Kim jesteśmy?

Od prawie trzech lat prowadzimy hotelik dla bezdomnych psów i bezpłatny dom tymczasowy dla bezdomnych zwierząt. Na przełomie tych trzech lat uratowaliśmy i znaleźliśmy domy ponad 50 psom. Ratujemy psiaki, walczymy o poprawę warunków, uświadamiamy społeczność. Nie jest nam łatwo borykać się z codziennością ale wiemy, że warto dla nich otworzyć serce.

Zdjęcie opisu zbiórki Utrzymanie bezdomnych psiaków

Na co zbieramy środki?

Na ten moment w naszym bezpłatnym Domu Tymczasowym przebywa 15 psów. Ratujemy psiaki, którym nikt nie chce pomóc. Często nasi podopieczni trafiają do nas w okropnym stanie, chore, powypadkowe, z warunków patologicznych i wycofane. Robimy co możemy aby przychylić im trochę ludzkiej miłości i zapewnić opiekę. Niestety sami nie damy rady. Potrzeby zwierząt przerastają nasze możliwości finansowe. Ludzie proszą nas o pomoc, zgłaszają psiaki w potrzebie a my mamy związane ręce. Dlatego prosimy Państwa o pomoc - nie dla nas ale dla naszych podopiecznych.

Zdjęcie opisu zbiórki Utrzymanie bezdomnych psiaków

Jak jeszcze możesz pomóc?

Wiemy, że jest wiele potrzebujących zwierząt. Dlatego jeśli nie mogą Państwo wesprzeć naszych podopiecznych finansowo prosimy o wsparcie rzeczowe. Dla naszych psiaków można podarować:

- karmę suchą/mokrą

- suplementy

- środki na pchły i pasożyty wewnętrzne

- koce, kołdry

Dary można przesłać na adres

Dom Tymczasowy

Gunów Kolonia 39

28-500 Kazimierza Wielka

Za każdą pomoc dziękujemy:-)

Zdjęcie opisu zbiórki Utrzymanie bezdomnych psiaków

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Basia - awatar

  Basia

  29.07.2016
  29.07.2016

  30 zł

  • Dom Tymczasowy dla bezdomnych zwierząt - awatar

   Dom Tymczasowy dla bezdomnych zwierząt - Organizator zbiórki

   30.07.2016
   30.07.2016

   Z całego serca dziękujemy za pomoc:-)

230 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Dom Tymczasowy dla bezdomnych zwierząt - awatar

Dom Tymczasowy dla bezdomnych zwierząt

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Basia - awatar
Basia
30
Kinga - awatar
Kinga
100
Kinga - awatar
Kinga
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij