Zbiórka HELP UKRAINE/ Ayuda para Ucrania - zdjęcie główne

HELP UKRAINE/ Ayuda para Ucrania

43 669 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

🇺🇸  Generation of Changes (Fundacja Pokolenie Zmian) is a foundation that was created in 2020 to support social activities with the goal of helping the global community. Now, due to the devastating situation in Ukraine, refugees are fleeing to Poland and need our help.

We are reaching as many people as possible to collect money in order to help Ukrainian society. Food, clothes, sleeping bags, and medicines, everything Is needed NOW, not only for those who happily made their way to Poland but for those who are fighting to save Ukraine.

Every action that is performed from our side is being published daily on our social media. With every penny we collect matters, together we can make the world better - please help Ukraine and its citizens! 🇺🇦


🇪🇸   Generación de Cambios (Fundacja Pokolenie Zmian) es una fundación que fue creada en 2020 para colaborar con actividades sociales y cuyo propósito es ayudar a la comunidad global. Ahora, debido a la situación tan devastadora que está ocurriendo en Ucrania, los refugiados están huyendo a Polonia y necesitan nuestra ayuda.

Estamos contactando a la mayor cantidad de personas posible para recolectar dinero y ayudar a la sociedad ucraniana. Comida, ropa, sacos de dormir y medicinas, todo esto es necesario AHORA, no solo para aquellos que felizmente consiguieron llegar a Polonia sino también para aquellos que están luchando para salvar a su país.

Cada acción llevaba a cabo desde nuestra organización será publicada diariamente en nuestras redes sociales. Cada céntimo que consigamos reunir importa, juntos podemos hacer de este mundo un lugar mejor. Por favor, ayudemos a Ucrania y a sus ciudadanos. 🇺🇦


🇵🇱  Fundacja Pokolenie Zmian została założona w 2020 roku aby wesprzeć globalne działania na rzecz ludzkości. Aktualnie, w związku z przerażającą sytuacją na Ukrainie, uchodźcy przybywają do Polski i potrzebują Naszej pomocy. 

Staramy się dotrzeć do jak największej ilości darczyńców, aby zebrać jak najwięcej środków by pomóc społeczności Ukraińskiej. Jedzenie, ubrania, śpiwory i leki, wszystko jest potrzebne na TERAZ, nie tylko dla osób, którym szczęśliwie udało się przekroczyć Polską granicę, ale również dla osób, które walczą za Ukrainę. 

Wszystko co robimy jest codziennie publikowane na naszych social mediach. Każdy grosz jest ważny, wspólnie możemy zmienić świat - prosimy, pomóżmy Ukrainie i jej obywatelom! 🇺🇦

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Javier Cuevas Garcia Hinojosa - awatar

  Javier Cuevas Garcia Hinojosa

  31.03.2022
  31.03.2022

  Best wishes to ukrainian refugees! Thanks for helping them!

 • Famila Escabia - awatar

  Famila Escabia

  06.03.2022
  06.03.2022

  Animo y fuerza! Gracias por vuestra generosidad y esfuerzo. Un abrazo a todos!

43 669 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 69 osób

Wpłaty: 69

Artcoholics - awatar
Artcoholics
4 500
Artcoholics - awatar
Artcoholics
5 750
Artcoholics - awatar
Artcoholics
6 750
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 825
Carina - awatar
Carina
200
Javier Cuevas Garcia Hinojosa - awatar
Javier Cuevas Garcia Hinojosa
1 748
Artcoholics - awatar
Artcoholics
2 465
Artcoholics - awatar
Artcoholics
1 287
Hayley Doran - awatar
Hayley Doran
50
#Oddaje500plus challenge - awatar
#Oddaje500plus challenge
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij