Zbiórka Czy stare psy zasługują na.... - miniaturka zdjęcia

Czy stare psy zasługują na....

Lepsze warunki dla psiaków w schronisku są możliwe! Tych starych, specjalnej troski, których nikt nie chce adoptować. Wkraczamy w ostatni etap remontu budynku geriatrycznego. Niestety zabrakło ok. 15 000zł (już nie mamy w skarbonce na tę inwestycję -niestety projekt przekroczył zaplanowane koszty) na:
- położenie na każdej ścianie płytek łatwozmywalnych/czyli do łatwej dezynfekcji. Z resztą co tu dużo pisać - qpkę psa łatwiej zmyć z płytek niż z malowanej ściany - to szczególnie potwierdzą opiekunowie starych lub chorych psów...
- wstawienie drzwi w każdym pokoju (czyli 4, gdzie boks nie ma furtki) - wybicie ścian, demontaż małych drzwi po świnkach - po co drzwi? do psów starych musi być łatwy dostęp z kazdej strony, w przypadku sytuacji losowych
Zgłaszamy się zatem do Was po 2zł - zróbmy szybką akcję i zakończmy prace w budynku, by psiaki mogły tam zamieszkać jak najszybciej! Pomożecie?

Finansowanie do tej pory:
-darowizna od firmy BIO-GEN za akcję z 2018 roku (1zł za 1 nowe polubienie - 29922zł) oraz
- 1% podatku z 2017 roku. To wszystko dzięki Waszemu zaangażowaniu w promocję akcji i przekazywanym środkom. Jesteśmy bardzo wdzięczni!

Koszty do tej pory 92751,20zł:
Ogrodzenie + podmurówka 43050zł
Ogrzewanie 15 000 (w tym materiały 11499,92zł)
Furtki 1795, 80zł
Przgrodzenie boksów 4795zł
Montaż drzwi 2066, 40zł
Wylewka 4575, 60zł
Gruntowanie podłoża 12478zł
Furtki 2410, 80zł
Płytki 900zł
Wylewka pod ogrzewanie 5680zł

Zgadza się, drogo. Ceny usługi budowlanej i materiałów budowlanych poszły w góre. Pewnie to odczuwacie przy remontach swoich mieszkań, domów. To, że jesteśmy  schroniskiem, nie powoduje, że dostaniemy rabaty. Każdy chce normalnie zarobić na swoje rodziny. Powiedzmy sobie to wprost.

O nas:
Schronisko w Korabiewicach VIVA istnieje od 2012 roku. Wcześniej placówka była zarządzana przez ludzi, dla których los zwierząt nie miał znaczenia. Od czasu zajęcia się placówka stawiamy ją na nogi, nie tylko opiekując się i szukając dobrych domów, ale również remontując, inwestując w rozwój, by móc dać możliwie najlepsze warunki podopiecznym: bezpieczne i wygodne boksy, domki, budy, wybiegi. Szukając nowych domów naszym podopiecznym, weryfikujemy kandydatów, pomagamy w adaptacji. Obecnie pod opieką schroniska jest 300 zwierząt różnych gatunków.
Schronisko utrzymuje się od samego początku z datków ludzi, nie mamy stałego wsparcia od gmin. Koszty miesieczne to ok. 130 tys zl. Zwierzęta są karmione dobrej jakości karmą, zwierzęta chore otrzymują karmę potrzebną dla ich zdrowia. Zwierzęta są leczone bez względu na koszty - nawet u specjalistów w Warszawie. Opieka nad zwierzętami jest sprawowana wg. dwu zasad: "W Korbiewicach nie da się nie istnieje" oraz "Korabiewickie zwierzęta nie są w niczym gorsze od zwierząt posiadających dom". Ogromną rolę ma wolontariat przy małej liczbie zaangażowanych pracowników (wywodzących się głównie z wolontariatu): zajmuje się promocją zwierząt, szkoleniem ich a także wspiera pracę w schronisku. Schronisko jest miejscem odwiedzin wycieczek szkolnych i zorganizowanych grup wolontariatu pracowniczego, czy innych grup specjalnych (np. więźniowie, młodzież z ośrodka wychowawczego). Co roku organizowany jest Dzień Dziecka - impreza mająca m.in edukację najmłodszych.
Zachęcamy do dołączenia do grupy pracowitych i zmotywowanych wielbicieli zwierząt. Będziemy zobowiązani za stałe wsparcie finansowe - wystarczy choć symboliczny przelew na konto choć na 2zl - info jak wesprzeć znajdziesz na www.schronisko.info.pl/nakarm-zwierzaka (sms, PayPal etc.)
Dzięki za wsparcie - bo dzięki Tobie możemy istnieć.
Ps. Więcej z naszego życia na grupie www.facebook.com/groups/fotokorabiewice


Wybierz kwotę

Wpłaty - 156

Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Piotr Halman - awatar
2
Piotr Halman
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anna - awatar
5
Anna
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij