Zbiórka "Albo się wyliże, albo zdechnie" - zdjęcie główne

"Albo się wyliże, albo zdechnie"

1 032 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

„ Albo się wyliże, albo zdechnie i się zakopie” *

Taka przyszłość czekała malutką, półroczną suczkę Fifi, która przez lekkomyślność właścicieli wpadła pod samochód.  Zamknięta w szopie cierpiała w samotności.  Najprawdopodobniej spełniłby się ten drugi, czarny scenariusz, gdyby nie nadeszła pomoc. Suczka została odebrana i niezwłocznie zawieziona do lecznicy.  A tam diagnoza… stare, co najmniej dwutygodniowe, otwarte złamanie łapki z cuchnącą, ropiejącą raną. 

RTG: złamanie kości udowej w 1/3 dalszej długości kości. 

Najpierw oczyszczenie rany i antybiotykoterapia, żeby zaleczyć stan zapalny, później długa, skomplikowana operacja.

RTG: osteosynteza śródszpikowa kości udowej prawej.

Koszt diagnostyki, leczenia i operacji to około… 1000 zł.  Niestety rodzina, która, uratowała suczkę jest w ciężkiej sytuacji finansowej, dlatego zwróciła się do nas o pomoc.  Pomimo tego, że sami jesteśmy potwornie zadłużeni  nie potrafiliśmy odmówić. Przed Fifi całe życie, nie mogliśmy pozwolić, żeby  „głupie” pieniądze decydowały o „być, albo nie być” tej maleńkiej suni.  

W imieniu Fifi i jej opiekunów prosimy o pomoc w opłaceniu faktur za leczenie i operację.


* te słowa padły z ust właściciela przy rodzinie, która zainteresowała się suczką i przy jego kilkuletnich dzieciach ...


KIM JESTEŚMY?

Inspektorat OTOZ Animals w Krośnie tworzy grupa osób, którym los zwierząt nie jest obojętny i którzy od dawna pomagają bezdomnym, skrzywdzonym zwierzętom. Wszyscy Inspektorzy pełnią swoją funkcję społecznie, poświęcając na to swój wolny czas. Pomagają im ludzie, którzy tak jak oni, nie potrafią przejść obojętnie obok cierpiącego zwierzęcia.

* Interweniujemy w przypadkach niehumanitarnego traktowania zwierząt. Mamy pod swoją opieką różne zwierzęta z interwencji, które najczęściej przebywają w domach tymczasowych - przeważnie są to mieszkania naszych Inspektorów.

* Organizujemy prelekcje w placówkach oświatowych, na których uczymy najmłodsze pokolenia szacunku dla naszych braci mniejszych.

* Prowadzimy krośnieńską kociarnię, rocznie przez nasze ręce "przechodzi" ponad 200 kotów.

* Pomagamy w szukaniu nowych domów oraz organizujemy zbiórki karmy dla psiaków z krośnieńskiego przytuliska, które jest własnością Urzędu Miasta.

* Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Możesz wesprzeć naszą działalność przekazując nam 1% podatku wpisując w rozliczeniu podatkowym KRS 0000069730 KONIECZNIE! z dopiskiem : INSPEKTORAT KROSNO

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!

Aktualizacje


 • OTOZ Animals Krosno - awatar

  OTOZ Animals Krosno

  20.05.2017
  20.05.2017

  Kolejna wizyta kontrolna.

  Zdjęcie aktualizacji 5 071

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.2017
  16.05.2017

  Szybkiego powrotu do zdrowia i wspaniałego domku, na jaki zasługujesz, maleńka!

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   16.05.2017
   16.05.2017

   Bardzo dziękujemy w imieniu Fifi :)

 • Rafał - awatar

  Rafał

  16.05.2017
  16.05.2017

  Powodzenia w dalszym leczeniu suczki.

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   16.05.2017
   16.05.2017

   Serdecznie dziękujemy :)

 • Adas - awatar

  Adas

  16.05.2017
  16.05.2017

  Powodzenia

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   16.05.2017
   16.05.2017

   Bardzo dziękujemy w imieniu Fifi :)

 • Damn - awatar

  Damn

  16.05.2017
  16.05.2017

  :)

  • OTOZ Animals Krosno - awatar

   OTOZ Animals Krosno - Organizator zbiórki

   16.05.2017
   16.05.2017

   Bardzo dziękujemy w imieniu Fifi :)

1 032 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 42 osoby

Wpłaty: 42

Natalia Poremba - awatar
Natalia Poremba
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Piotr - awatar
Piotr
120
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Radosław Mokrosz - awatar
Radosław Mokrosz
20
Aleksandra Zacharek - awatar
Aleksandra Zacharek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Konrad Zemanek - awatar
Konrad Zemanek
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij