Zbiórka Dominik - rehabilitacja Szakala - miniaturka zdjęcia

Dominik - rehabilitacja Szakala Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dominik - rehabilitacja Szakala - zdjęcie główne

Dominik - rehabilitacja Szakala

20 306 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 301 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Bester - awatar

Kinga Bester

Organizator zbiórki

Zjazd na wąskiej asfaltowej drodze w górach. Z naprzeciwka wyjeżdża samochód… to była chwila, jak mrugnięcie oka. Tylko refleks sprawił, że Dominik uniknął czołowego zderzenia. Natychmiastowy transport do szpitala w Nowym Targu. Po diagnozie lekarze byli mocno zaniepokojeni i ze względu na trudność zabiegu zdecydowali o transferze do szpitala w Zakopanem. Dopiero po 3 dniach od zdarzenia podjęto się wykonania operacji. W sumie uszkodzonych zostało 8 kręgów odcinka piersiowego. Trzy z nich sklasyfikowano jako „uszkodzenie wybuchowe”, wymagające plastyki całych kręgów (śruby, druty). Pozostałe to pęknięcia wyrostków lub pęknięcia bez przemieszczeń.


Dominik jest człowiekiem aktywnym. Swoje pasje dzieli z dwójką nastoletnich dzieci oraz Rufusem -psem-adopciakiem, z którym wspólnie pojawia się na wielu sportowych imprezach. Dominika kojarzy w Łodzi wiele osób, bo spotkać go można było na licznych zawodach: na orientację (kilkukrotne podium w rajdach tego typu), w curlingu (zwycięstwa w turniejach amatorskich) oraz biegach przeszkodowych. Z zamiłowania łucznik, wielokrotny uczestnik i wolontariusz cyklu biegowego Parkrun, a przede wszystkim organizator oraz kierownik biegów Klubu Sportowego “Szakale Bałut Łódź” (Półmaraton Szakala, Sztafetowy Maraton Szakala, Wycie Szakala).

Jak sam twierdzi: „nie ma większej radości niż dobrze zorganizowany i odebrany przez uczestników bieg”.

Dominik przeżył upadek przy dużej prędkości i uderzenie tyłem głowy w betonowy przepust tylko dzięki kaskowi na głowie. Głowa ma się dobrze. Gorzej niestety z resztą ciała, bo jest ono mocno poturbowane. Chcielibyśmy pomóc naszemu Przyjacielowi w potrzebie, aby dalej mógł realizować swoje pasje, a przede wszystkim normalnie żyć.

Wsparcie przyda się tym bardziej, że jako przedsiębiorca – przy braku możliwości osobistej pracy, będzie miał mocno ograniczone dochody.


Stąd zbiórka, która przeznaczona jest w pierwszej kolejności na specjalistyczne łóżko z materacem (3000 zł) oraz na późniejszą rehabilitację, która będzie trwała co najmniej kilka miesięcy. Pomóżmy Dominikowi i nie pozwólmy zatrzymać Szakala w biegu!


Postępy zdrowotne Dominika można śledzić na profilu FB: „Złamany, nie załamany”

https://www.facebook.com/Z%C5%82amany-nie-za%C5%82amany-103903061972978


Pozdrawiamy i prosimy serdecznie o wszelką pomoc,

Ekipa Szakali Bałut Łódź wraz z przyjaciółmi Dominika

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Kinga Bester - awatar

  Kinga Bester

  05.08.2021
  05.08.2021

  Dziękujemy Ci za Twoje dobre serce. twoja pomoc pomoże Dominikowi stanąć pewnie na własnych nogach :)

  Zdjęcie aktualizacji 72 398

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  04.11.2021
  04.11.2021

  Zdrowia i Powodzenia!

 • Curling Łódź - awatar

  Curling Łódź

  18.08.2021
  18.08.2021

  Szybkiego powrotu!

 • Michał Mączka - awatar

  Michał Mączka

  17.08.2021
  17.08.2021

  Do zobaczenia na następnym BikeOrient

 • Mateusz Mioduszewski - awatar

  Mateusz Mioduszewski

  17.08.2021
  17.08.2021

  Zdrowiej. Ucałowania dla Rufusa. ❤

 • Paulina & Paul - awatar

  Paulina & Paul

  09.08.2021
  09.08.2021

  Zdrowiej szybko bracie

20 306 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 301 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Kinga Bester - awatar

Kinga Bester

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 301

Marek - awatar
Marek
50
Adi Pe - awatar
Adi Pe
450
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
54
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Krzysztof - awatar
Krzysztof
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij