Zbiórka Wsparcie dla Zosi i Marzeny - zdjęcie główne

Wsparcie dla Zosi i Marzeny

23 151 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób
Beata Antos - awatar

Beata Antos

Organizator zbiórki

Drodzy bliżsi i dalsi znajomi, koleżanki, koledzy, przyjaciele Adama i Marzeny. Droga branżo turystyczna. Wszystkich nas zaskoczyła informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci Adama, który zostawił swoją ukochaną córeczkę Zosię i jej Mamę, swoją wieloletnią partnerkę życiową i zawodową – Marzenę. Wszyscy dobrze wiemy, że nasz szanowny Redaktor wolałby, abyśmy skupili się teraz właśnie na Nich. A ponieważ dobrostan Zosi jest w tej chwili najważniejszy, to w porozumieniu z rodziną proponujemy Wam, abyście środki, które planujecie przeznaczyć na kwiaty, dorzucili do zbiórki. Życie w pojedynkę to wyzwanie, zatem ułatwmy je trochę Dziewczynom na początku tej drogi. Niech w tych trudnych chwilach skupią się przede wszystkim na sobie.

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Jacek Zalewski - awatar

  Jacek Zalewski

  17.02.2023
  17.02.2023

  Od ponad tygodnia jestem w szoku. Bo jak to tak - w piątek Adam pełen wigoru prowadzi event, masa nowych planów turystycznych, no i oczywiście rodzinnych z Dziewczynami, a w niedzielę już Go nie ma...

 • Bozena Rijnbout - awatar

  Bozena Rijnbout

  15.02.2023
  15.02.2023

  Głębokie wyrazy współczucia! Breda przytula i myśli o Was, Marzenko 🫶

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2023
  14.02.2023

  ❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2023
  13.02.2023

  W życiu są dni radości i smutku. Przykro gdy bliscy odchodzą tak szybko. Łączę wyrazy współczucia 🖤 ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2023
  13.02.2023

  Marzenko, Zosiu… nie ma odpowiednich słów. Trzymajcie się, Dziewczyny! Paweł

23 151 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób
Beata Antos - awatar

Beata Antos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 112

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz Pędzik - awatar
Tomasz Pędzik
300
Elzbieta Wyrwicz - awatar
Elzbieta Wyrwicz
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr B. - awatar
Piotr B.
100
Aneta - awatar
Aneta
200
P.K.N. - awatar
P.K.N.
2 000
Kasia K. - awatar
Kasia K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij