Zbiórka Wsparcie dla Zosi i Marzeny - zdjęcie główne

Wsparcie dla Zosi i Marzeny

23 151 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Beata Antos - awatar

Beata Antos

Organizator zbiórki

Drodzy bliżsi i dalsi znajomi, koleżanki, koledzy, przyjaciele Adama i Marzeny. Droga branżo turystyczna. Wszystkich nas zaskoczyła informacja o nagłej i niespodziewanej śmierci Adama, który zostawił swoją ukochaną córeczkę Zosię i jej Mamę, swoją wieloletnią partnerkę życiową i zawodową – Marzenę. Wszyscy dobrze wiemy, że nasz szanowny Redaktor wolałby, abyśmy skupili się teraz właśnie na Nich. A ponieważ dobrostan Zosi jest w tej chwili najważniejszy, to w porozumieniu z rodziną proponujemy Wam, abyście środki, które planujecie przeznaczyć na kwiaty, dorzucili do zbiórki. Życie w pojedynkę to wyzwanie, zatem ułatwmy je trochę Dziewczynom na początku tej drogi. Niech w tych trudnych chwilach skupią się przede wszystkim na sobie.

Komentarze


 • Jacek Zalewski - awatar

  Jacek Zalewski

  17.02.2023
  17.02.2023

  Od ponad tygodnia jestem w szoku. Bo jak to tak - w piątek Adam pełen wigoru prowadzi event, masa nowych planów turystycznych, no i oczywiście rodzinnych z Dziewczynami, a w niedzielę już Go nie ma...

 • Bozena Rijnbout - awatar

  Bozena Rijnbout

  15.02.2023
  15.02.2023

  Głębokie wyrazy współczucia! Breda przytula i myśli o Was, Marzenko 🫶

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.02.2023
  14.02.2023

  ❤❤❤

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2023
  13.02.2023

  W życiu są dni radości i smutku. Przykro gdy bliscy odchodzą tak szybko. Łączę wyrazy współczucia 🖤 ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.2023
  13.02.2023

  Marzenko, Zosiu… nie ma odpowiednich słów. Trzymajcie się, Dziewczyny! Paweł

23 151 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 112 osób
Zbiórka zakończona Udostępnij
 
Beata Antos - awatar

Beata Antos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 112

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Tomasz Pędzik - awatar
Tomasz Pędzik
300
Elzbieta Wyrwicz - awatar
Elzbieta Wyrwicz
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Piotr B. - awatar
Piotr B.
100
Aneta - awatar
Aneta
200
P.K.N. - awatar
P.K.N.
2 000
Kasia K. - awatar
Kasia K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
35

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij