Zbiórka GIENEK porzucony 9 letni psiak - zdjęcie główne

GIENEK porzucony 9 letni psiak

2 290 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

GIENEK to psiak, który został znaleziony przez naszą wolontariuszkę pod koniec czerwca w lesie pod Otwockiem. Niestety, mimo ogłoszeń na portalach internetowych nikt go nie szuka / nie rozpoznaje.... Podejrzewamy, że psiak został porzucony z racji wakacji...wieku...tak po prostu...jak nikomu niepotrzebny śmieć :(

Był bardzo przerażony nową sytuacją i obolały. Od razu wolontariuszka podjechała do lecznicy weterynaryjnej w celu zbadania psiaka i sprawdzenia czy ma chipa. 

Niestety chipa i adresatki brak. Był wycieńczony, bardzo źle chodził. W lecznicy została podjęta decyzja by zrobić psiakowi RTG, który wykazał powiększony żołądek. Dlatego od razu wykonano sondę. Ale na szczęście nic złego nie stwierdzono.

Gienek w hoteliku nabiera sił. Udało mu już się nadrobić 3kg wagi i pomału się przed nami otwiera. Weterynarz określił tego psiego gentleman na ok 9lat. Żyje przy Człowieku, ale nie od razu mu zaufa. To psiak, który wymaga czasu i cierpliwości od przyszłego właściciela. 

Czy uda nam się jeszcze znaleźć domek dla tego seniorka? Bardzo Państwa prosimy o trzymanie kciuków!

Bardzo również prosimy o wsparcie finansowe dla Gienka, by bezpiecznie mógł czekać na nowego właściciela w psim hoteliku. Jego miesięczny pobyt w hotelu to 450zł miesięcznie . Pomału też nadrabiamy podstawową profilaktykę jak szczepienia, odrobaczenia. 

Obecnie pod opieką wolontariatu Pies Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Długi w lecznicy i hotelu rosną, a wolontariusze na bieżąco dostają zgłoszenia o nowych zwierzaczkach w potrzebie.
Serdecznie dziękujemy nawet za symboliczną złotówkę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

  "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością

  24.12.20
  24.12.20

  Życie na zakręcie to nie bajka. Szczególnie w Święta, brak pełnej miski, ciepłego posłanka, kochających osób doskwiera naszym podopiecznym najmocniej. Bardzo serdecznie Państwu dziękujemy za okazane serce ❤️ i wsparcie. Chcemy Państwu życzyć zdrowych i wesołych Świąt oraz samych pomyślności w zbliżającym się Nowym Roku! Wolontariat Pies Na Zakręcie

  Zdjęcie aktualizacji 60 341

Komentarze


 • Em Olejniczak - awatar

  Em Olejniczak

  07.05.20
  07.05.20

  Gienek 💞💞💞🐕🐶🍀😇🤗

  • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

   "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - Organizator zbiórki

   07.05.20
   07.05.20

   Pięknie dziękujemy w imieniu Gienka <3

2 290 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 37 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 37

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Łukasz - awatar
Łukasz
30
Anna Piotrowska - awatar
Anna Piotrowska
50
Agnieszka Be - awatar
Agnieszka Be
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Agnieszka Be - awatar
Agnieszka Be
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij