Zbiórka GIENEK porzucony 8 letni psiak - miniaturka zdjęcia

GIENEK porzucony 8 letni psiak

Zbiórka GIENEK porzucony 8 letni psiak - zdjęcie główne

GIENEK porzucony 8 letni psiak

1 840 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 

GIENEK to psiak, który został znaleziony przez naszą wolontariuszkę pod koniec czerwca w lesie pod Otwockiem. Niestety, mimo ogłoszeń na portalach internetowych nikt go nie szuka / nie rozpoznaje.... Podejrzewamy, że psiak został porzucony z racji wakacji...wieku...tak po prostu...jak nikomu niepotrzebny śmieć :(

Był bardzo przerażony nową sytuacją i obolały. Od razu wolontariuszka podjechała do lecznicy weterynaryjnej w celu zbadania psiaka i sprawdzenia czy ma chipa. 

Niestety chipa i adresatki brak. Był wycieńczony, bardzo źle chodził. W lecznicy została podjęta decyzja by zrobić psiakowi RTG, który wykazał powiększony żołądek. Dlatego od razu wykonano sondę. Ale na szczęście nic złego nie stwierdzono.

Gienek w hoteliku nabiera sił. Udało mu już się nadrobić 3kg wagi i pomału się przed nami otwiera. Weterynarz określił tego psiego gentleman na ok 8lat. Żyje przy Człowieku, ale nie od razu mu zaufa. To psiak, który wymaga czasu i cierpliwości od przyszłego właściciela. 

Czy uda nam się jeszcze znaleźć domek dla tego seniorka? Bardzo Państwa prosimy o trzymanie kciuków!

Bardzo również prosimy o wsparcie finansowe dla Gienka, by bezpiecznie mógł czekać na nowego właściciela w psim hoteliku. Jego miesięczny pobyt w hotelu to 450zł miesięcznie . Pomału też nadrabiamy podstawową profilaktykę jak szczepienia, odrobaczenia. 

Obecnie pod opieką wolontariatu Pies Na Zakręcie przebywa ok. 40 podopiecznych. Część psiaków przebywa w hoteliku, co generuje ogromne koszty, a część pupili przebywa w domach tymczasowych. Długi w lecznicy i hotelu rosną, a wolontariusze na bieżąco dostają zgłoszenia o nowych zwierzaczkach w potrzebie.
Serdecznie dziękujemy nawet za symboliczną złotówkę!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Em Olejniczak - awatar

  Em Olejniczak

  07.05.20
  07.05.20

  Gienek 💞💞💞🐕🐶🍀😇🤗

  • "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - awatar

   "PIES NA ZAKRĘCIE" Wolontariat na Rzecz Zwierząt Dotkniętych Bezdomnością - Organizator zbiórki

   07.05.20
   07.05.20

   Pięknie dziękujemy w imieniu Gienka <3

1 840 zł z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 29

Agnieszka Be - awatar
Agnieszka Be
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda i Paulina - awatar
Magda i Paulina
20
Dorota - awatar
Dorota
100
Agnieszka Be - awatar
Agnieszka Be
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
90
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magdalena Maria Kurnicka - awatar
Magdalena Maria Kurnicka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Agnieszka Benita - awatar
Agnieszka Benita
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij