Zbiórka Dla pogorzelców z Szeplerzyzny - miniaturka zdjęcia

Dla pogorzelców z Szeplerzyzny Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dla pogorzelców z Szeplerzyzny - zdjęcie główne

Dla pogorzelców z Szeplerzyzny

7 698 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

W wyniku pożaru domu wielorodzinnego w Szeplerzyźnie (gm. Iława) straciło dach nad głową 6 rodzin - łącznie 13 osób. Są wśród nich rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem, rodzina, w której jest niespełna 2-letnie dziecko oraz seniorzy. Budynek, w którym zamieszkiwali, niestety nie był ubezpieczony.

Dobrą wiadomością jest to, że dom nadaje się do odbudowy. I w tej odbudowie chcemy pomóc. Dlatego też Gmina Iława i Stowarzyszenie „Przystań” z Iławy ogłaszają tę właśnie zbiórkę pieniędzy. Bardzo prosimy o wpłaty i udostępnianie zbiórki wszystkim ludziom dobrej woli. Szacujemy, że na ten cel potrzeba ok. 1 mln zł.

Cieszy, że pomóc pogorzelcom chce wiele osób indywidualnych, przedsiębiorców i lokalny samorząd. Są również osoby i firmy, które deklarują pomoc przy odbudowie poprzez bezpłatne wykonanie części prac. Razem możemy pomóc pogorzelcom z Szeplerzyzny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
7 698 zł  z 1 000 000 zł (Cel)
Wpłaciły 73 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 73

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Danuta Gurowska - awatar
Danuta Gurowska
20
Monika H - awatar
Monika H
25
Anna Laskowska - awatar
Anna Laskowska
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Yolka - awatar
Yolka
25
Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie Laseczno 39A 14-202 Iława - awatar
Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie Laseczno 39A 14-202 Iława
2 976
Agnieszka Rosa - awatar
Agnieszka Rosa
60

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij