Zbiórka Głodnych nakarmimy! - zdjęcie główne

Głodnych nakarmimy!

5 930 zł  z 5 700 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Aldona Orłowska - awatar

Aldona Orłowska

Organizator zbiórki

Głodnych nakarmimy - Posiłek dla bezdomnych

Szanowni Państwo,

Zima jest szczególnym okresem. Migoczące na ulicach świetliste ozdoby i grające kolędy wprowadzają nas w czarowną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Nie potrafimy jednak w tym czasie przejść obojętnie wobec tych, którzy nie mają komfortu cieszyć się Świętami - obok tych, którym zima kojarzy się tylko z mrozem, zimnem i strachem przed kolejną mroźną nocą. Dlatego postanowiliśmy zorganizować cykliczne obdarowywanie ciepłym posiłkiem wszystkich potrzebujących, ubogich i bezdomnych w samym sercu Warszawy.

Z całego serca prosimy o wsparcie naszej inicjatywy!

CO BĘDZIEMY ROBIĆ: rozdawać przy wyjściu ze stacji metra Centrum gorącą zupę potrzebującym 

KIEDY: w każdy wtorek  grudnia do końca lutego pomiędzy godz. 17:30 a 19:30

JAK: Kilkoro naszych wolontariuszy będzie rozdawać uprzednio ugotowany posiłek zgłaszającym się osobom 

CZEGO POTRZEBUJEMY: Potrzebujemy wsparcia finansowego, by pokryć koszty produkcji posiłków oraz sprzętu umożliwiającego nam rozdawanie ciepłych posiłków. Im więcej wsparcia dostaniemy tym więcej bezdomnych możemy nakarmić. Od liczby osób wspierających zależy również to ile razy uda nam się zorganizować tę akcję! 

500 zł to zorganizowanie jednej akcji wydania 100 posiłków 

800 zł to dwukrotne wydanie 80 porcji

1500 zł to już 3 akcje wydania 100 posiłków

3000 zł  to już sześciokrotne obdarowanie 100 potrzebujących osób ciepłą zupą 

4000 zł to 800 wydanych przez nas porcji !

5000 zł to 1000 porcji ciepłej zupy 

6000 zł to wsparcie dla potrzebujących przez całą zimę!


W przypadku większej ilości zgromadzonych środków, nadwyżka przekazana zostanie na zakup środków żywnościowych i chemicznych do ośrodków pomocy dla bezdomnych na terenie Warszawy.

Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i zachęcamy do dalszej pomocy!

Aktualizacje


 • Aldona Orłowska - awatar

  Aldona Orłowska

  02.02.2017
  02.02.2017

  W ten wtorek wydawaliśmy ciepłe posiłki potrzebującym w ramach akcji Głodnych Nakarmimy już ósmy raz. Dziękujemy serdecznie za dotychczasową pomoc i prosimy o dalsze wsparcie, dzięki temu będziemy mogli razem pomagać całą zimę!

  Zdjęcie aktualizacji 2 697

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Artur - awatar

  Artur

  12.03.2018
  12.03.2018

  Trzymam kciuki, pozdrawiam i wszystkiego najlepszego zycze! :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.02.2017
  06.02.2017

  Głodni czekają. Trzeba ich koniecznie nakarmić, bo będzie nam wstyd przed nami samymi!

 • arczi - awatar

  arczi

  27.01.2017
  27.01.2017

  Bardzo pochwalam!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.2017
  16.01.2017

  Dziękuje wam

 • Mariusz i Agnieszka S. - awatar

  Mariusz i Agnieszka S.

  15.01.2017
  15.01.2017

  Jeśli ktokolwiek otrzymuje tą pomoc i jest wierzący, to proszę, niech się pomodli za tych co mu pomagają i innych, którzy wspierają ludzi w potrzebie.

5 930 zł  z 5 700 zł (Cel)
Wpłaciło 191 osób
Aldona Orłowska - awatar

Aldona Orłowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 191

Artur - awatar
Artur
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Rafał Ziętarski - awatar
Rafał Ziętarski
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
22
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Mariusz Kowalczyk - awatar
Mariusz Kowalczyk
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij