Zbiórka Pomoc dla osób głuchoniewidomych - zdjęcie główne

Pomoc dla osób głuchoniewidomych

522 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Monika Gawrońska - awatar

Monika Gawrońska

Organizator zbiórki

Nazywam się Monika Gawrońska. Jestem tłumaczem - przewodnikiem osób głuchoniewidomych. Do zeszłego roku działaliśmy z ramienia Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym w Jednostce Warmińsko - Mazurskiej. Niestety całe stowarzyszenie uległo likwidacji, w tym nasza jednostka po 13 latach jej istnienia. Wspieraliśmy Osoby Głuchoniewidome czyli z jednoczesnym poważnym uszkodzeniem wzroku i słuchu - pomagaliśmy w szeroko pojętej rehabilitacji, kontaktach z otoczeniem - używając np. języka migowego czy Alfabetu Lorma, pomagaliśmy osobom niewidomym docierać w odpowiednie miejsca, pomagaliśmy w pracach domowych, robieniu zakupów, organizowaliśmy warsztaty np. z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego, komputerowe i wiele innych, które miały ułatwić życie naszych beneficjentów. Edukowaliśmy także społeczeństwo i zwiększaliśmy świadomość ludzi  na temat tej specyficznej,  sprzężonej niepełnosprawności, jaką jest głuchoślepota poprzez organizację różnych warsztatów, symulacji. 

Chociaż formalnie już nie istniejemy nadal spotykamy się z osobami głuchoniewidomymi i pragniemy im pomagać! Wiele osób głuchoniewidomych z naszego regionu jest osobami samotnymi, to właśnie my jesteśmy dla nich jedyną rodziną. Zebrane środki umożliwią nam dalsze działanie - aktywizowanie osób głuchoniewidomych w życiu społecznym - organizację różnych wyjść w miejsca publiczne, wycieczek; organizację warsztatów rozwijających nowe umiejętności, m.in. niezbędne w życiu codziennym. Każdy grosz ma znaczenie - dzięki niemu pomożesz wyjść osobom głuchoniewidomym ze świata ciszy i ciemności! Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!

Aktualizacje


 • Monika Gawrońska - awatar

  Monika Gawrońska

  29.08.2020
  29.08.2020

  Spotkaliśmy się dziś na grillu. Dziękujemy wszystkim za wpłaty ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 54 587

522 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Monika Gawrońska - awatar

Monika Gawrońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgosia - awatar
Małgosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Dorota Więcek - awatar
Dorota Więcek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Zawadzka - awatar
Magdalena Zawadzka
20
Agnieszka Woźniak - awatar
Agnieszka Woźniak
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij