Zbiórka Pomoc dla osób głuchoniewidomych - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla osób głuchoniewidomych

Zbiórka Pomoc dla osób głuchoniewidomych - zdjęcie główne

Pomoc dla osób głuchoniewidomych

521 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Monika Gawrońska - awatar

Monika Gawrońska

Organizator zbiórki

Nazywam się Monika Gawrońska. Jestem tłumaczem - przewodnikiem osób głuchoniewidomych. Do zeszłego roku działaliśmy z ramienia Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym w Jednostce Warmińsko - Mazurskiej. Niestety całe stowarzyszenie uległo likwidacji, w tym nasza jednostka po 13 latach jej istnienia. Wspieraliśmy Osoby Głuchoniewidome czyli z jednoczesnym poważnym uszkodzeniem wzroku i słuchu - pomagaliśmy w szeroko pojętej rehabilitacji, kontaktach z otoczeniem - używając np. języka migowego czy Alfabetu Lorma, pomagaliśmy osobom niewidomym docierać w odpowiednie miejsca, pomagaliśmy w pracach domowych, robieniu zakupów, organizowaliśmy warsztaty np. z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego, komputerowe i wiele innych, które miały ułatwić życie naszych beneficjentów. Edukowaliśmy także społeczeństwo i zwiększaliśmy świadomość ludzi  na temat tej specyficznej,  sprzężonej niepełnosprawności, jaką jest głuchoślepota poprzez organizację różnych warsztatów, symulacji. 

Chociaż formalnie już nie istniejemy nadal spotykamy się z osobami głuchoniewidomymi i pragniemy im pomagać! Wiele osób głuchoniewidomych z naszego regionu jest osobami samotnymi, to właśnie my jesteśmy dla nich jedyną rodziną. Zebrane środki umożliwią nam dalsze działanie - aktywizowanie osób głuchoniewidomych w życiu społecznym - organizację różnych wyjść w miejsca publiczne, wycieczek; organizację warsztatów rozwijających nowe umiejętności, m.in. niezbędne w życiu codziennym. Każdy grosz ma znaczenie - dzięki niemu pomożesz wyjść osobom głuchoniewidomym ze świata ciszy i ciemności! Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Monika Gawrońska - awatar

  Monika Gawrońska

  29.08.20
  29.08.20

  Spotkaliśmy się dziś na grillu. Dziękujemy wszystkim za wpłaty ❤️

  Zdjęcie aktualizacji 54 587

521 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 12 osób
Wpłać teraz
 
Monika Gawrońska - awatar

Monika Gawrońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 12

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Małgosia - awatar
Małgosia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
80
Dorota Więcek - awatar
Dorota Więcek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Magdalena Zawadzka - awatar
Magdalena Zawadzka
20
Agnieszka Woźniak - awatar
Agnieszka Woźniak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij