Zbiórka GOOWIN cudem uratowany - zdjęcie główne

GOOWIN cudem uratowany

600 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

Goowin trafia do naszego schroniska  bardzo wychudzony,zapchlony w kleszczach na dodatek wyraźnie widać ,że pies cierpi. Starszy zwyczajny pies , telefon,że błąka się od dwóch tygodni po wsiach,polach. Pchły,kleszcze, wychudzenie, chore ucho z ogromnym krwiakiem  z tym można sobie poradzić,ale tu było coś wiecej... 

Jedziemy do lekarza weterynarii pierwsze badanie diagnoza zatkane jelito, duża bolesność nawet jak pies jest po premedykacji. Masaż, parafina,kroplówka nie pomagają. Pies wyraźnie cierpi. Psa zawozimy do kliniki w Warszawie  rtg i usg a tam dramat !!! Decyzja zostaje w szpitalu kliniki. Pies nie ma szans się wypróżnić  bo jelita są pełne kości, które niczym żyletki tną jelito a do tego duży stan zapalny okrężnicy,prostaty i znaczne zmiany zwyrodnieniowe co uniemożliwia mimo podanych środków wypróznienie. Badania krwi wskazują na duży stan zapalny, anemię. 

W narkozie pies ma płukanie jelita,kroplówki, dwa antybiotyki, plus leki p.zapalne i bólowe. Chemiczna kastracja z uwagi na stan prostaty , pies na specjalnej diecie bardzo mocno dawkowane.

Po dwóch tygodniach pobytu w szpitalu kliniki weterynaryjnej Goowina odbieramy, jest znacznie lepiej, wróciła chęć do życia,kontaktu z ludźmi,chętnie chodzi na spacery ale... Goowin może przez co najmniej miesiąc jeśc TYLKO karmę mokrą  typu gastro intestinal low fat  royal canine lub sensitivie control  duck&rice royal canine a to znaczny koszt. 

Ten pies przypuszczalnie nie miał fajnego życia, jego stan zdrowotny, znaczny ślad po łańcuchu (?) pasku (?) na szyi... smutek w oczach. Goowina pod koniec marca czeka zabieg kastracji i drugi zabieg konieczny ; sanacja jamy ustnej bo zęby w kiepskim stanie żródło bakterii. 

Jeżeli ktoś woli  zakupić taką  karme jaka ma teraz zaleconą  Goowin dla tego bardzo może ją wysłac  na adres  naszego schroniska ; 

Schronisko Fundacji Ostatnia Szansa Boguszyce Małe 25  96-200 Rawa Mazowiecka;  dla Goowina 

Wesprzecie Goowina w powrocie do zdrowia ?  

Goowin ma ok 11/12 lat i jest bardzo bardzo sympatycznym psem 

Pięknie dziękujemy za Wasze wsparcie,karma zamówiona, dotarła. 

Tak wygląda zadowolony pies :) Powrót ze szpitala w klinice Warszawa-Bemowo

Komentarze


 • Kinga Brzozowska - awatar

  Kinga Brzozowska

  04.03.2019
  04.03.2019

  Pomóżmy Gowinowi (Mietkowi) godnie żyć. To naprawdę świetna psinka. Nie bądźmy obojętni. Dobro wraca. Jak nie ty.. to może koś z rodziny.. znajomych.. Udostępniajmy.. to nie boli a może uratować życie.

 • Beata - awatar

  Beata

  02.03.2019
  02.03.2019

  Trzymam Kciuki za chłopaka. Wiem, że jest w dobrych rękach.

600 zł  z 450 zł (Cel)
Wpłaciło 15 osób
Ewa Wiśniewska - awatar

Ewa Wiśniewska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 15

Kinga Brzozowska - awatar
Kinga Brzozowska
150
Dawid Litka - awatar
Dawid Litka
20
Kat Ja - awatar
Kat Ja
20
Emily - awatar
Emily
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Beata - awatar
Beata
20
Alicja Arndt - awatar
Alicja Arndt
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Gosia Borek - awatar
Gosia Borek
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij