Zbiórka Zbiórka na GORSET dla Miśki <3 - zdjęcie główne

Zbiórka na GORSET dla Miśki <3

2 100 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Marcin Bruhn - awatar

Marcin Bruhn

Organizator zbiórki

Niestety stało się... U naszej Michaliny pojawiło się skrzywienie kręgosłupa :(                                 o co przy Rdzeniowym Zaniku Mięśni nie było trudno...  Aby temu zapobiec i jak najwcześniej zacząć działać, koniecznym dla niej jest wyrób gorsetu z odlewu.  A żeby nie było tak łatwo koszt gorsetu wyniesie nas 2800 zł. z czego NFZ jest w stanie dopłacić jedynie 700 zł.             

Miśka znana jako "Michalina waleczna SMA"  https://www.facebook.com/MichalinaBruhn/       to 22 miesięczna dziewczynka u której w dniu pierwszych urodzin zdiagnozowano SMA - Rdzeniowy Zanik Mięśni typ.1, jest to najcięższa postać choroby i choć jest ona nieuleczalna, istnieje lek który powstrzymuje postępy zaniku a nasza wojowniczka wciąż dzielnie walczy o swoje życie.  SPINRAZA to dzięki niej, jak i codziennej rehabilitacji, nasza córka ma szansę na normalne życie.

POMÓŻ I DORZUĆ SIĘ DO GORSETU, działajmy aby skrzywienie nie postępowało !

DZIĘKUJEMY - rodzice Ewa i Marcin Bruhn


Aktualizacje


 • Marcin Bruhn - awatar

  Marcin Bruhn

  16.06.18
  16.06.18

  Dziękujemy wam ze tak szybko udało się uzbierac daną kwotę, Jesteście WIelcy! A Michalina już od poniedziałku będzie mogła korzystać z gorsetu! Jeszcze raz pięknie dziękujemy!!!<3

Komentarze


 • Anonim - awatar

  Anonim

  15.06.18
  15.06.18

  Zdróweczka Laleczko

2 100 zł z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Marcin Bruhn - awatar

Marcin Bruhn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Bo warto pomagać - awatar
Bo warto pomagać
1 180
Anonim - awatar
Anonim
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Milena L.R - awatar
Milena L.R
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij