Zbiórka Zbiórka na GORSET dla Miśki <3 - zdjęcie główne

Zbiórka na GORSET dla Miśki <3

2 100 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Marcin Bruhn - awatar

Marcin Bruhn

Organizator zbiórki

Niestety stało się... U naszej Michaliny pojawiło się skrzywienie kręgosłupa :(                                 o co przy Rdzeniowym Zaniku Mięśni nie było trudno...  Aby temu zapobiec i jak najwcześniej zacząć działać, koniecznym dla niej jest wyrób gorsetu z odlewu.  A żeby nie było tak łatwo koszt gorsetu wyniesie nas 2800 zł. z czego NFZ jest w stanie dopłacić jedynie 700 zł.             

Miśka znana jako "Michalina waleczna SMA"  https://www.facebook.com/MichalinaBruhn/       to 22 miesięczna dziewczynka u której w dniu pierwszych urodzin zdiagnozowano SMA - Rdzeniowy Zanik Mięśni typ.1, jest to najcięższa postać choroby i choć jest ona nieuleczalna, istnieje lek który powstrzymuje postępy zaniku a nasza wojowniczka wciąż dzielnie walczy o swoje życie.  SPINRAZA to dzięki niej, jak i codziennej rehabilitacji, nasza córka ma szansę na normalne życie.

POMÓŻ I DORZUĆ SIĘ DO GORSETU, działajmy aby skrzywienie nie postępowało !

DZIĘKUJEMY - rodzice Ewa i Marcin Bruhn


Aktualizacje


 • Marcin Bruhn - awatar

  Marcin Bruhn

  16.06.2018
  16.06.2018

  Dziękujemy wam ze tak szybko udało się uzbierac daną kwotę, Jesteście WIelcy!
  A Michalina już od poniedziałku będzie mogła korzystać z gorsetu!
  Jeszcze raz pięknie dziękujemy!!!<3

Komentarze


 • Anonim - awatar

  Anonim

  15.06.2018
  15.06.2018

  Zdróweczka Laleczko

2 100 zł  z 2 100 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Marcin Bruhn - awatar

Marcin Bruhn

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 27

Bo warto pomagać - awatar
Bo warto pomagać
1 180
Anonim - awatar
Anonim
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Milena L.R - awatar
Milena L.R
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij