Zbiórka Karpickowe Koty - zdjęcie główne

Karpickowe Koty

155 zł  z 150 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Dziewczyny, opiekujące się bezdomnymi kotami, zamieszkującymi sąsiedztwo wolsztyńskiego cmentarza, poinformowały mnie, że na terenie ośrodków wypoczynkowych w Karpicku przebywa większa ilość kotów. Czuję się ich dłużnikiem (to właśnie one, Hania i Magda, pomogły mi w sprawie Feliksa), dlatego teraz postanowiłam pomóc im. Wśród kotów są co najmniej dwie ciężarne kotki, niezbędne będzie ich wyłapanie wraz ze sterylizacją, jest kilka kociąt w różnym wieku, oraz kocury. Na początek będziemy budować domki, by koty mogły się schronić przed zimnem. Zbiórka ta dotyczyć będzie zakupu materiałów do ich budowy. Wstępna kwota to 150 zł. Musimy zakupić płyty styropianowe o grubości minimum 5cm, które będą stanowiły izolację, folię budowlaną oraz taśmy do klejenia i wodoodporny klej. Kotów jest około 10, więc domków będzie potrzebnych 3-4. Kwota niewykorzystana na środki budowlane zostanie przeznaczona na zakup karmy i pozostałe niezbędne środki do zabezpieczenia kotów.

Przykładowe domki dla kotów:

Aktualizacje


 • Gosia Pietrzyk - awatar

  Gosia Pietrzyk

  12.11.2017
  12.11.2017

  Druga faktura za materiały użyte do budowy dwóch pozostałych domków.
  Dotychczas wydaliśmy:
  1. 72,95 - artykuły budowlane
  2. 69,98 - karma
  3. 25,43 - artykuły budowlane
  RAZEM: 168,36
  Zebraliśmy kwotę 155zł., z tej kwoty 7,5% zostało pobrane jako prowizja dla pomagam.pl. Faktury do wglądu u organizatora.
  W jednej z aktualności pisałam, że wolsztyńskie przytulisko obiecało nam dwie budy dla kotów, niestety, jak usłyszałam od dziewczyn, stan tych bud nie nadawał się do zamieszkania przez zwierzęta. Budy były zbutwiałe, pokryte grzybem, co niestety raczej nie przełożyło się na dobry stan kotów, gdyż pomnożyłoby nam wydatki. Hania z Magdą odmówiły przyjęcia bud.
  Bardzo dziękuję wszystkim naszym "pomagaczom", jednocześnie proszę o to, by nie zostawiać dziewczyn samych z kotami. Będzie utworzona następna zbiórka na opłacenie kosztów kastracji kocurów z tego stadka.
  To ostatnia aktualność i ta zbiórka zostaje zamknięta.

  Zdjęcie aktualizacji 9 365

Komentarze


 • Maria - awatar

  Maria

  05.11.2017
  05.11.2017

  Powodzenia, będzie potrzebne :)

  • Gosia Pietrzyk - awatar

   Gosia Pietrzyk - Organizator zbiórki

   05.11.2017
   05.11.2017

   Dziękujemy Marysiu :*

155 zł  z 150 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Gosia Pietrzyk - awatar

Gosia Pietrzyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 8

Maria - awatar
Maria
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Katarzyna - awatar
Katarzyna
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kocurek pomaga kotom😇 - awatar
Kocurek pomaga kotom😇
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Justyna - awatar
Justyna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij