Zbiórka Sunia z Jackowa z martwicą skóry - zdjęcie główne

Sunia z Jackowa z martwicą skóry

130 zł  z 120 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Ta śliczna, biała sunia ma koło roku a przeszła już tak wiele. Kika to jedna z suczek ze stada z Jackowa. Jeden z mieszkańców Jackowa beztrosko dopuścił do rozmnażania swoich psów. Było ich około 30. Gmina Mełgiew  postanowiła wysterylizować/wykastrować psiaki na koszt Gminy. Zabiegi przeprowadzał weterynarz z Mełgwi. W efekcie z 15 wysterylizowanych/wykastrowanych przez niego psiaków, 7 wymagało leczenia lub reoperacji. Suczki krwawiły nawet do 3 tygodni, nie wstawały, nie chciały jeść. Psiaki miały problem z siusianiem. Dwie suczki musiały zostać natychmiast ponownie operowane. Niestety starsza z suczek utraciła zbyt wiele krwi (wyrwała sobie z bólu jelita) nie przeżyła. Kika jako druga trafiła ponownie na stol operacyjny. Miała 10% s
zans na przeżycie. Udało się ją uratować ale w efekcie podawania silnych antybiotyków w zastrzykach, na ciele osłabionej suni pojawiły się duże krwiaki i wdała się martwica. Zamówilśmy już dla niej maść gojącą Pana Veyxal. Koszt leku to około 120 zł. Prosimy o pomoc dla tej maleńkiej suni, która mimo tak  młodego wieku tyle się już nacierpiała. Pomóżmy Kice wrócić do życia.    

130 zł  z 120 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Iwona Wołodźko - awatar
Iwona Wołodźko
50
Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij