Zbiórka Sunia z Jackowa z martwicą skóry - zdjęcie główne

Sunia z Jackowa z martwicą skóry

130 zł z 120 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Ta śliczna, biała sunia ma koło roku a przeszła już tak wiele. Kika to jedna z suczek ze stada z Jackowa. Jeden z mieszkańców Jackowa beztrosko dopuścił do rozmnażania swoich psów. Było ich około 30. Gmina Mełgiew  postanowiła wysterylizować/wykastrować psiaki na koszt Gminy. Zabiegi przeprowadzał weterynarz z Mełgwi. W efekcie z 15 wysterylizowanych/wykastrowanych przez niego psiaków, 7 wymagało leczenia lub reoperacji. Suczki krwawiły nawet do 3 tygodni, nie wstawały, nie chciały jeść. Psiaki miały problem z siusianiem. Dwie suczki musiały zostać natychmiast ponownie operowane. Niestety starsza z suczek utraciła zbyt wiele krwi (wyrwała sobie z bólu jelita) nie przeżyła. Kika jako druga trafiła ponownie na stol operacyjny. Miała 10% s
zans na przeżycie. Udało się ją uratować ale w efekcie podawania silnych antybiotyków w zastrzykach, na ciele osłabionej suni pojawiły się duże krwiaki i wdała się martwica. Zamówilśmy już dla niej maść gojącą Pana Veyxal. Koszt leku to około 120 zł. Prosimy o pomoc dla tej maleńkiej suni, która mimo tak  młodego wieku tyle się już nacierpiała. Pomóżmy Kice wrócić do życia.    

130 zł z 120 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Iwona Wołodźko - awatar
Iwona Wołodźko
50
Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij