Zapewne pamiętacie historię 9-letniego Gracjana, któremu 13 stycznie pies prawie odgryzł rączkę. Gracjan od tego momentu doznał wiele bólu i cierpienia, właśnie przeszedł drugą już operację, która ma na celu uratować rączkę przed amputacją.

Pragniemy zobaczyć na udręczonej buźce choćby cień uśmiechu, oderwać na chwilę Gracjana od smutnych myśli, które wciąż wracają do dnia wypadku.

Gracjan od zawsze marzył, by zostać policjantem.

Nie wiemy, czy to jego marzenie w obliczu tragedii, której doznał, ma szansę się ziścić. Wiemy, że wymarzona zabawka ma szansę odwrócić jego uwagę od dramatu, który przeżywa każdego dnia od pogryzienia.

Pragniemy zakupić dla niego zestaw Lego górska policja i wysłać mu do szpitala, gdzie dochodzi do siebie po skomplikowanej operacji przeszczepu skóry z brzucha na rękę, z której cała skóra i mięsień przedramienia został wygryziony.

Pomóżcie - Gracjan przechodzi teraz trudne chwile po operacji, gorączkuje i bardzo źle się czuje. Do obrażeń, które powstały po pogryzieniu doszły jeszcze dwie nowe rany po przeszczepach: na brzuszku, skąd skóra przykryła potworną ranę na ręce oraz na udzie, skąd pobrano skórę, aby przeszczepić ją na brzuch.

Prosimy także o przekazanie 1% na rzecz Gracjana: KRS 0000264192 CEL SZCZEGÓŁOWY: GRACJAN. Udostępniamy łatwy i wygodny w obsłudze program do rozliczenia PIT za rok 2017 - 

Program znajduje się pod linkiem: https://www.pitax.pl/rozlicz/0000264192/?cel=gracjan.

Za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy!


Aktualności

 • Pomorska Fundacja Rottka - awatar

  Pomorska Fundacja Rottka

  24.02.18
  24.02.18

  Kolejny dzień po operacji Gracjana wydaje się być już lepszy, choć ból jest nadal jego ciągłym towarzyszem. Rączka, dotychczas zaszyta w powłokach brzucha przez ponad miesiąc teraz jest już osobno, z wykonanym przeszczepem. Teraz trzymamy kciuki, aby przeszczepy się przyjęły. Gracjan pozdrawia wszystkich ze szpitalnego łóżka <3.

  Zdjęcie aktualności 12 427

Wpłaty - 4

Mirek - awatar
50
Mirek
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Marysia - awatar
20
Marysia
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij