Na pomoc bezdomnym krasnalom

1 943 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Jeśli kochasz psy jak ja, pomóż!

 Jestem osobą prywatną, od lat pomagam psiakom w potrzebie, są ze mną na dobre i na złe, do czasu, kiedy znajdę im dobre domy stałe, które zapewnią im miłość i bezpieczeństwo. 

Ten rok, a zwłaszcza okres zimowy, dla mnie i dla moich podopiecznych jest wyjątkowo ciężki. Ilość psów za które odpowiadam wzrasta lawinowo. I ciągłe dylematy, którego psa ratować? Moją grupę psiaków w potrzebie, nazwałam grupą krasnali. 

Te psy są dla mnie wyjątkowe, staram się robić dla nich wszystko, aby były szczęśliwe, ale żaden hotel nie zapewni indywidualnej opieki i odpowiedniej dawki miłości. 

Dlatego tak mi zależy na wyjątkowych , odpowiedzialnych domach dla nich. 

Dlaczego o tym piszę ?? 

Bo przede wszystkim szukam ludzi , którzy pokochają ich tak jak ja, a może jeszcze bardziej. 

Co zrobić , kiedy tych ludzi brak ?? 

Muszę prosić o wsparcie innych, którzy kochają psy, ale nie mogą inaczej pomóc, jak tylko wsparciem finansowym. Mam nadzieję, że moje krasnale takie wsparcie dostaną. 

Cała grupa to na dzień dzisiejszy 9 psów. 

Niestety, to nie wszystkie psy, które czekają na wsparcie i pomoc, ale nie będę mogą pomagać następnym, jeśli nie zabezpieczę finansowo tych, za które już jestem odpowiedzialna. 

Moje krasnale, to moja miłość, przebywają w różnych miejscach Polski, ale to tylko geografia, kocham każdego z nich tak samo i tak samo staram się o ich przyszłość. 

Obecnie w domach tymczasowych mam dwa psiaki : Zuzię i Fafika, który czeka na dom ponad rok. W hotelu KADIF w Halinowie przebywają cztery  psiaki : Viggo, Remik, Edzio z łańcucha i Krysia . W hotelu w Jaworznie przebywa : Dianka i Maniuś. W hotelu Skylos w Limanowej przebywa Fifi.

Koszty utrzymania są ogromne, a radzę sobie głównie zdobywając fundusze z bazarów które organizuję, ale wiem, że takiej grupy psów nie sposób zabezpieczyć w ten sposób. 

Koszty miesięczne , które muszę ponieść to ok.3000,00 miesięcznie. 

Do tego dochodzą koszty leczenia, kastracji, sterylizacji moich podopiecznych. 

Biada mi, jeśli zdarzy się choroba , diagnostyka i operacja ratująca życie, jak w przypadku Dianki. Wówczas koszty rosną lawinowo, a w przypadku Dianki osiągnęły koszt 2000,00. Wiem, że proszących o pomoc jest wielu, ale liczę, że do mojej grupy krasnali też uśmiechnie się szczęście i pomożecie im i mnie. Liczę też na to, że może ktoś wpłacając przysłowiową złotówkę na utrzymanie tej grupy psiaków, dostrzeże wśród nich wyjątkowego psa, któremu zapragnie ofiarować coś wyjątkowego : swój dom i miłość, a ja będę mogła pomóc następnemu potrzebującemu. Nie zbieram funduszy na konto prywatne, wszystkie wpłaty  są przekazywane na konto  fundacyjne. 

Aktualizacje


 • FUNDACJA "RATUJ ADOPTUJ POMAGAJ" - awatar

  FUNDACJA "RATUJ ADOPTUJ POMAGAJ"

  15.04.2017
  15.04.2017

  Serdeczne życzenia świąteczne dla wszystkich darczyńców, którzy wspierają bezdomne krasnale.
  Pogoda nie będzie nam sprzyjać, ale mimo to, życzę radości w sercu i udanego odpoczynku .Niech każdy z Was spędzi je tak, aby miał dobre wspomnienia.
  Cieplutko pozdrawiam,
  Irena Karcz wraz krasnalami

  Zdjęcie aktualizacji 4 317

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Sylwia Sokołowska - awatar

  Sylwia Sokołowska

  09.01.2017
  09.01.2017

  ❤️

  • FUNDACJA "RATUJ ADOPTUJ POMAGAJ" - awatar

   FUNDACJA "RATUJ ADOPTUJ POMAGAJ" - Organizator zbiórki

   12.01.2017
   12.01.2017

   Pani Sylwio, serdecznie dziękuję za wsparcie

 • Agata Szreter - awatar

  Agata Szreter

  09.01.2017
  09.01.2017

  Błagam, pomóżcie...

 • Gal Anonim - awatar

  Gal Anonim

  05.01.2017
  05.01.2017

  Powodzenia Pani Ireno! Krasnale <3

 • Przemysław D. - awatar

  Przemysław D.

  05.01.2017
  05.01.2017

  Trzymajcie się ciepło :3

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.01.2017
  05.01.2017

  warto pomagać :-)

  • FUNDACJA "RATUJ ADOPTUJ POMAGAJ" - awatar

   FUNDACJA "RATUJ ADOPTUJ POMAGAJ" - Organizator zbiórki

   05.01.2017
   05.01.2017

   Serdecznie dziękuję za pomoc i wsparcie .

1 943 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 

Wpłaty: 58

Aleksandra Olech - awatar
Aleksandra Olech
18
Joanna Monse - awatar
Joanna Monse
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Lidia - awatar
Lidia
16
Agata - awatar
Agata
100
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jola - awatar
Jola
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij