Zbiórka Gra o Życie - zdjęcie główne

Gra o Życie

160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Tabby - Burasy i Spółka - awatar

Tabby - Burasy i Spółka

Organizator zbiórki

Kociaki z publicznego szaletu...

Miejsce - giełda, toaleta publiczna. W kartoniku cztery kilkutygodniowe kociaki. Kolejny oryginalny sposób na "pozbycie się problemu". Maluchy trafiają pod naszą opiekę - zasmarkane, z nadżerkami w pyszczkach - klasyczne objawy calcivirozy. Następnego dnia dołącza do nich piąty maluch - z ulicy, również z calcivirozą. Chłopcy dostają "waleczne imiona", jako dobra wróżba do walki z chorobą: Ned, Robb, Jon, Bran i najmniejszy (naleśniczek) Drogo.  Imiona jednak nie uchroniły kociaków od kolejnych nieszczęść...


Zamiast "Walki o Tron" - "Walka o Życie"

Dwa dni później do objawów calcivirozy dołączają kolejne, które zwalają nas z nóg. Diagnoza - panleukopenia. Statystyka śmiertelnosci u kociaków to 90%. Ratunkiem jest bateria leków, niezwykle kosztownych. Nie poddajemy się, walczymy o maluchy, nie licząc kosztów. Bo ile warte jest ich ŻYCIE?

Chłopcy trzymają się dzielnie, a my wraz z weterynarzami, robimy wszystko co w naszej mocy, aby ich ocalić. Oby wystarczyło nam czasu, a malcom siły.

Dzięki Waszemu wsparciu, będziemy mogli wykorzystać wszelkie możliwości, aby dać kociakom szansę na przeżycie. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą Waszą pomoc!


TABBY - Burasy i Spółka to grupa wolontariuszy, dla których koty nie tylko pasja. Pomagamy bezdomnym kotom ze Zduńskiej Woli i okolic - leczymy, karmimy, szukamy nowych kochających domów. Mamy kota na punkcie kotów!


Aktualizacje


 • Tabby - Burasy i Spółka - awatar

  Tabby - Burasy i Spółka

  27.10.2016
  27.10.2016

  Niestety, pomimo intensywnego leczenia i podania surowicy od kota ozdrowieńca, po tygodniach walki udało się rpzetrwać tylko najsilniejszemu czarnuszkowi, który powolutku wraca do formy. Dziękujemy ogromnie wszystkim za wsparcie, pomoc i ciepłe myśli.

  Załączamy fakturę za leczenie kociaków.

  Zdjęcie aktualizacji 1 526

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Grazia - awatar

  Grazia

  25.10.2016
  25.10.2016

  Walczcie bàbelki !!!

  • Tabby - Burasy i Spółka - awatar

   Tabby - Burasy i Spółka - Organizator zbiórki

   27.10.2016
   27.10.2016

   Dziękujemy ogromnie! Niestety udało się przezyć tylko jednemu maluchowi :( Dobrze że choć jemu, tego roku panleukopenia zbiera straszne żniwo...

160 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Tabby - Burasy i Spółka - awatar

Tabby - Burasy i Spółka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Grazia - awatar
Grazia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Sevenek światełko - awatar
Sevenek światełko
20
Lilka światełko - awatar
Lilka światełko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij