Zbiórka Nowe życie dla Grappy z Radys - zdjęcie główne

Nowe życie dla Grappy z Radys

1 845 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończona
 
Ka La - awatar

Ka La

Organizator zbiórki

Jestem osobą prywatną, od pewnego czasu próbuję pomagać niektórym biedom z wielkiego, ciężkiego schroniska w Radysach. Załączam linki do wydarzeń uratowanych psów na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/277293376296189/?ti=cl

https://www.facebook.com/events/2207999872862088/?ti=cl

https://www.facebook.com/events/313219805949788/?ti=cl

Grappa przebywa w Radysach od września 2016 r. Gdy miała robione zdjęcia, była już w tym miejscu od 2 lat. Urzekła mnie uśmiechniętym pomimo nieszczęścia pyszczkiem i stojącymi uszami. Proszę o wsparcie dla tej dzielnej suni: na transport, weterynarza i początki w hoteliku.

Poniżej opis suczki ze strony Psy z Radys:

 GRAPPA - tyle lat, a wciąż taki apetyt na życie. Ile tych lat ma dokładnie, nie wiemy, na pewno więcej, niż mniej. Na ile się czuje (i pewnie wierzy, że tyle ma) - możecie zobaczyć na zdjęciach. Bardzo towarzyska, oczy aż jej błyszczały, jak wyszła z kojca na zewnątrz. A jak już miała przy sobie ludzi - to w ogóle. Zakochana w człowieku i w życiu, chwyta z niego każdą dobrą chwilę, mimo, że od dwóch lata nie ma do tego okazji. A jednak nie straciła nic ze swojego entuzjazmu i nadziei w to, że się doczeka, w końcu. Jakim trzeba być mądrym i niezłomnym psem, żeby tej wiary nie stracić po tak długim czasie, zwłaszcza, że starszym psom czas ucieka dużo szybciej. Niech Grappa się nie rozczaruje i niech się doczeka...


Aktualizacje


 • Ka La - awatar

  Ka La

  13.05.19
  13.05.19

  Faktura za sterylizację i czipowanie Grappy i drugiej suni, Luny.

  Zdjęcie aktualizacji 31 167

Komentarze


 • Monika Dybczak-Syrek - awatar

  Monika Dybczak-Syrek

  16.04.19
  16.04.19

  Oby szybko znalazla domek 😘

 • Robert - awatar

  Robert

  15.04.19
  15.04.19

  Mam nadzieję że się uda! Powodzenia! Trzymam kciuki!

 • Ewa Watson - awatar

  Ewa Watson

  13.04.19
  13.04.19

  Pomagajmy❤

1 845 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończona
 
Ka La - awatar

Ka La

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Beata - awatar
Beata
50
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magnolia - awatar
Magnolia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia - awatar
Sylwia
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij