Zbiórka Nowe życie dla Grappy z Radys - zdjęcie główne

Nowe życie dla Grappy z Radys

1 845 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Ka La - awatar

Ka La

Organizator zbiórki

Jestem osobą prywatną, od pewnego czasu próbuję pomagać niektórym biedom z wielkiego, ciężkiego schroniska w Radysach. Załączam linki do wydarzeń uratowanych psów na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/277293376296189/?ti=cl

https://www.facebook.com/events/2207999872862088/?ti=cl

https://www.facebook.com/events/313219805949788/?ti=cl

Grappa przebywa w Radysach od września 2016 r. Gdy miała robione zdjęcia, była już w tym miejscu od 2 lat. Urzekła mnie uśmiechniętym pomimo nieszczęścia pyszczkiem i stojącymi uszami. Proszę o wsparcie dla tej dzielnej suni: na transport, weterynarza i początki w hoteliku.

Poniżej opis suczki ze strony Psy z Radys:

 GRAPPA - tyle lat, a wciąż taki apetyt na życie. Ile tych lat ma dokładnie, nie wiemy, na pewno więcej, niż mniej. Na ile się czuje (i pewnie wierzy, że tyle ma) - możecie zobaczyć na zdjęciach. Bardzo towarzyska, oczy aż jej błyszczały, jak wyszła z kojca na zewnątrz. A jak już miała przy sobie ludzi - to w ogóle. Zakochana w człowieku i w życiu, chwyta z niego każdą dobrą chwilę, mimo, że od dwóch lata nie ma do tego okazji. A jednak nie straciła nic ze swojego entuzjazmu i nadziei w to, że się doczeka, w końcu. Jakim trzeba być mądrym i niezłomnym psem, żeby tej wiary nie stracić po tak długim czasie, zwłaszcza, że starszym psom czas ucieka dużo szybciej. Niech Grappa się nie rozczaruje i niech się doczeka...


Aktualizacje


 • Ka La - awatar

  Ka La

  13.05.2019
  13.05.2019

  Faktura za sterylizację i czipowanie Grappy i drugiej suni, Luny.

  Zdjęcie aktualizacji 31 167

Komentarze


 • Monika Dybczak-Syrek - awatar

  Monika Dybczak-Syrek

  16.04.2019
  16.04.2019

  Oby szybko znalazla domek 😘

 • Robert - awatar

  Robert

  15.04.2019
  15.04.2019

  Mam nadzieję że się uda! Powodzenia! Trzymam kciuki!

 • Ewa Watson - awatar

  Ewa Watson

  13.04.2019
  13.04.2019

  Pomagajmy❤

1 845 zł  z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 58 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Ka La - awatar

Ka La

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 58

Beata - awatar
Beata
50
Jagoda - awatar
Jagoda
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Magnolia - awatar
Magnolia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sylwia - awatar
Sylwia
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij