Zbiórka Na pomoc zwierzętom - zdjęcie główne

Na pomoc zwierzętom

220 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Fundacja Green Dog powstała w 2016 roku. Od początku naszym celem było pomaganie zwierzętom które zostały skrzywdzone przez człowieka. Niestety skala ludzkiego bestialstwa, z którą mamy na co dzień do czynienia potrafiłaby poruszyć najtwardsze serce. Do dziś Nasza fundacja musiała interweniować wiele razy w sytuacjach naprawdę drastycznych.


Wiele razy ludzkie okrucieństwo zmusiło nas do poinformowania organa ścigania o znęcaniu się nad zwierzętami, dzięki czemu winni zostali prawomocnie ukarani, w tym często orzeczeniem zakazu posiadania zwierząt. Niejednokrotnie jesteśmy jedynymi, którzy ujmują się za bezbronnymi zwierzętami i próbują przerwać ich cierpienia. W tej chwili Fundacja prowadzi kilka spraw w Ostrowcu Świętokrzyskim, Pinczowie oraz w Staszowie. Równocześnie współpracujemy z Urzędem Miasta w Starachowicach w ramach Ekopatrolu

W zeszłym roku również doprowadziliśmy do wydania decyzji o zakazie występów cyrkowych z udziałem zwierząt, lecz niestety decyzja ta została cofnięta. Skutek braku doświadczenia, czasu, pieniędzy. Na szczęście nasza skuteczność jest coraz większa

"Prowadziliśmy we współpracy ze Strażą Miejską w Starachowicach kontrole dobrostanu zwierząt. To żmudna, codzienna praca, która daje najlepsze efekty i pozwala wykryć przypadki znęcania się, braku opieki czy niewłaściwej opieki. Dzięki temu często udaje się uniknąć tragedii

Wchodzimy własnie w drugi rok naszej działalności, a zdobyte do tej pory doświadczenia pokazały, że aby prawidłowo prowadzić działalność na rzecz zwierząt, potrzebne są środki finansowe, których na obecną chwilę fundacja nie ma za dużo. Potrzebujemy pieniędzy na paliwo, opłaty skarbowo - sądowe, opłaty związane z leczeniem zwierząt, które niejednokrotnie jesteśmy zmuszeni zabierać od dotychczasowych właścicieli. Każda złotówka wpłacona na nasze konto będzie przeznaczona na pomoc dla zwierząt. 

Zarząd Fundacji ani inne osoby nie pobierają pensji z tytułu działania w fundacji!


Tak naprawdę nie wiemy, jakie sprawy są przed nami, w jakich dramatach zwierząt będziemy interweniowali, dlatego każda wpłata jest dla nas bardzo ważna. Pamiętajmy jednak zawsze, że nasze człowieczeństwo określa nasz stosunek do słabszych, skrzywdzonych, cierpiących. W świecie, w którym jest mniej cierpienia, wszystkim lepiej się żyje. Nawet nieduża kwota może powodować, że jedno zwierzę uda się uratować przed ludzkim bestialstwem i zapewnić mu godne warunki życia. Naprawdę warto


Oto niektóre artykuły z prasy o nas:

http://www.starachowicka.pl/artykul/21882-znecal-sie-nad-psami.html

http://wirtualnestarachowice.pl/wiadomosc,7966,Uratowali-porzucone-szczeniaki.html

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/starachowice/a/mieszkaniec-gminy-mirzec-siekiera-obcial-psu-ogon,9946878/

http://www.echodnia.eu/swietokrzyskie/wiadomosci/starachowice/a/nie-chca-cyrku-ze-zwierzetami-w-starachowicach,9955944/

http://kielce.wyborcza.pl/kielce/7,47262,21448097,trzymal-psy-w-zlych-warunkach-sad-zakazal-mu-posiadania-zwierzat.html

http://starachowicki.eu/ps-97140-niech-ten-wyrok-bedzie-nauczka-dla-innych/


220 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Olga Koseła - awatar
Olga Koseła
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij