Zbiórka Hotel, albo eutanazja! - zdjęcie główne

Hotel, albo eutanazja!

1 780 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Warmińsko- mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt, prowadzące Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt PSI RAJ w Pasłęku, działa od roku 2008.

Każdego dnia proszeni jesteśmy o przeprowadzenie interwencji w miejscach, gdzie złamane jest prawo zwierząt.

Tym razem, zostaliśmy poproszeni o pomoc dla 12 letniego psa, który tylko pierwszy rok swojego życia cieszył się wolnością. Każdy kolejny rok ograniczony był długością łańcucha. 

Frustracje psa narastały, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że pies stał się agresywny. Zaczął atakować ludzi, gdy odchodzą od niego. W tej chwili, od miesiąca zamknięty jest w chlewie.  Walczy, chce wyjść, wybił okno. Jego właściciel nie ma w sobie kszty litości, kszty empatii. Pies obserwowany był pod kątem wścieklizny, która została wykluczona. Zapadła decyzja- eutanazja. 

Ostatnią deską ratunku dla tego psa, jest zebranie funduszy na hotel, w którym pracują specjaliści, którzy zechcą z nim popracować i dać mu szansę. Koszt hotelu to 700zł miesięcznie. Naszym celem jest zebranie funduszu na minimum dwa miesiące pobytu psa. Jeśli po tym czasie sytuacja się polepszy, zabierzemy go do swojego schroniska.  Jeśli będzie wymagał dalszej pracy, fundusze  będziemy zbierali bez ustanku.

Jesteśmy ostatnią szansą dla tego psa. Możemy, wspólnymi siłami, dać mu więcej,  niż zastrzyk śmierci, po i tak upodlonym życiu. 

Bardzo prosimy o wsparcie. Schronisko nie jest w stanie, ze swojego marnego budżetu, wziąć na siebie w pełni takiego wydatku.


Komentarze


  • Kasia Witkowska - awatar

    Kasia Witkowska

    18.12.2018
    18.12.2018

    Dziękuje <3

1 780 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Katarzyna Roskowiak - awatar
Katarzyna Roskowiak
100
Magda Stefanowicz - awatar
Magda Stefanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Malinowski - awatar
Maciej Malinowski
20
Capitano7 - awatar
Capitano7
20
Sylwia - awatar
Sylwia
40
Joanna Wielesik - awatar
Joanna Wielesik
20
Ilona - awatar
Ilona
50
Kamila - awatar
Kamila
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij