Zbiórka Hotel, albo eutanazja! - zdjęcie główne

Hotel, albo eutanazja!

1 780 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Warmińsko- mazurskie Stowarzyszenie Obrońców Praw Zwierząt, prowadzące Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt PSI RAJ w Pasłęku, działa od roku 2008.

Każdego dnia proszeni jesteśmy o przeprowadzenie interwencji w miejscach, gdzie złamane jest prawo zwierząt.

Tym razem, zostaliśmy poproszeni o pomoc dla 12 letniego psa, który tylko pierwszy rok swojego życia cieszył się wolnością. Każdy kolejny rok ograniczony był długością łańcucha. 

Frustracje psa narastały, co w konsekwencji doprowadziło do tego, że pies stał się agresywny. Zaczął atakować ludzi, gdy odchodzą od niego. W tej chwili, od miesiąca zamknięty jest w chlewie.  Walczy, chce wyjść, wybił okno. Jego właściciel nie ma w sobie kszty litości, kszty empatii. Pies obserwowany był pod kątem wścieklizny, która została wykluczona. Zapadła decyzja- eutanazja. 

Ostatnią deską ratunku dla tego psa, jest zebranie funduszy na hotel, w którym pracują specjaliści, którzy zechcą z nim popracować i dać mu szansę. Koszt hotelu to 700zł miesięcznie. Naszym celem jest zebranie funduszu na minimum dwa miesiące pobytu psa. Jeśli po tym czasie sytuacja się polepszy, zabierzemy go do swojego schroniska.  Jeśli będzie wymagał dalszej pracy, fundusze  będziemy zbierali bez ustanku.

Jesteśmy ostatnią szansą dla tego psa. Możemy, wspólnymi siłami, dać mu więcej,  niż zastrzyk śmierci, po i tak upodlonym życiu. 

Bardzo prosimy o wsparcie. Schronisko nie jest w stanie, ze swojego marnego budżetu, wziąć na siebie w pełni takiego wydatku.


Komentarze


  • Kasia Witkowska - awatar

    Kasia Witkowska

    18.12.2018
    18.12.2018

    Dziękuje <3

1 780 zł  z 1 400 zł (Cel)
Wpłaciło 51 osób

Wpłaty: 51

Katarzyna Roskowiak - awatar
Katarzyna Roskowiak
100
Magda Stefanowicz - awatar
Magda Stefanowicz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Maciej Malinowski - awatar
Maciej Malinowski
20
Capitano7 - awatar
Capitano7
20
Sylwia - awatar
Sylwia
40
Joanna Wielesik - awatar
Joanna Wielesik
20
Ilona - awatar
Ilona
50
Kamila - awatar
Kamila
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij