Zbiórka Grzegorz Kozioł - leczenie. - miniaturka zdjęcia

Grzegorz Kozioł - leczenie. Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Grzegorz Kozioł - leczenie. - zdjęcie główne

Grzegorz Kozioł - leczenie.

49 640 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

Grzegorz Kozioł, 25 lat.

10 lipca Grzegorz uległ poważnemu wypadkowi na crossie, chwilę po wypadku wyglądał jakby miał tylko mocno poobijana twarz, był świadomy i jeszcze z nami rozmawiał. Został przetransportowany do szpitala w Busku Zdrój gdzie jeszcze był przytomny i został zabrany na tomograf. Wracając z tomografu stracił przytomność. Zapadła decyzja o transporcie do szpitala Wojewódzkiego w Kielcach na oddział neurochirurgii. W Kielcach od razu po tomografii trafił na stół operacyjny poniewaz wykryto krwiaka nadtwardówkowego, operacja przebiegła pomyślnie. W kolejnej tomografii ( we wtorek) wykryto jeszcze udar niedokrwienny mózgu. Ma liczne obrażenia twarzoczasczki wymagające rekonstrukcji.

Grzegorz przebywał na oddziale intensywnej terapii, aktualnie jest już w Centrum Rehabilitacji Votum, gdzie miesięczny koszt pobytu to około 25 000zł.

 Postępy są ogromne, a dzięki Waszej pomocy Grzesiek może jak najszybciej wrócić do sprawności!


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anna Bełzowska - awatar

  Anna Bełzowska

  01.08.2022
  01.08.2022

  Licytacja biżuterii

 • Wrzesień Katarzyna - awatar

  Wrzesień Katarzyna

  28.07.2022
  28.07.2022

  Kasia Mariusz W. Urodzinowa pięćdziesiątka!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  28.07.2022
  28.07.2022

  Urodzinowa piątka

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  21.07.2022
  21.07.2022

  Trzymamy kciuki !!

49 640 zł  z 70 000 zł (Cel)
Wpłaciły 334 osoby
Wpłać teraz Udostępnij
 

Wpłaty: 334

Bartek Lubera - awatar
Bartek Lubera
1 000
Licytacja torebki FILA Aleksandra Kita - awatar
Licytacja torebki FILA Aleksandra Kita
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Licytacja tortu Aleksandra Pudo - awatar
Licytacja tortu Aleksandra Pudo
150
Ż. T. Suchenko - awatar
Ż. T. Suchenko
100
Marzena - awatar
Marzena
10
Michał - awatar
Michał
10
Tomasz Klimek - awatar
Tomasz Klimek
2 000

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij