Zbiórka Dzikuska Gucia nie ma na hotel! - miniaturka zdjęcia

Dzikuska Gucia nie ma na hotel! Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Dzikuska Gucia nie ma na hotel! - zdjęcie główne

Dzikuska Gucia nie ma na hotel!

680 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Gucia to dziki szczeniak zabrany wraz z rodzeństwem i matką z gminnej przechowalni w Kozienicach. Miała mieć dom tymczasowy a potem stały, ale niestety okazało się, że Gucia niszczy wszystko, co jest w domu i ten dom straciła. trafiła do hoteliku, gdzie pomimo zniszczeń dostała opiekę, ale i to może zaraz stracić, bo nie mamy już środków na jej utrzymanie. Przez 5 miesięcy wydaliśmy około 2000 zł, a jeszcze czeka ją sterylka. Żaden dom nie chce podjąć się pracy z nią i jeśli starci hotelik, to wróci do przechowalni, bo jest póki co nieadopcyjna. To jeszcze dziecko, pomóżmy jej, nie skazujmy na los dzikiego psa w schronisku.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA - awatar

  FUNDACJA TYMCZASOWA KANAPA

  14.07.2019
  14.07.2019

  Gucia nadal w domowym hotelu U Reksa. Niestety miesiąc mija za miesiacem a my nie mamy na opłacenie jej pobytu. Bez waszej pomocy nie damy rady. Mamy nadzieję, że po wakacjach zaczniemy szukać jej domu, ale na razie jeszcze nie jest gotowa.

  Zdjęcie aktualizacji 34 240

Komentarze


 • Alicja Skorczyk - awatar

  Alicja Skorczyk

  14.07.2019
  14.07.2019

  Dla suni .😘😘😘

 • Magdalena Wiszniewska - awatar

  Magdalena Wiszniewska

  10.01.2019
  10.01.2019

  Powodzenia Guciu:)

680 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Hania - awatar
Hania
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Alicja Skorczyk - awatar
Alicja Skorczyk
100
Ewelina Pilarska - awatar
Ewelina Pilarska
20
la_civetta - awatar
la_civetta
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Anna - awatar
Anna
20
Hania - awatar
Hania
17
BOŻENA - awatar
BOŻENA
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij