Zbiórka Wsparcie po pożarze domu - zdjęcie główne

Wsparcie po pożarze domu

27 000 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 311 osób
Aleksandra Buchta-Galińska - awatar

Aleksandra Buchta-Galińska

Organizator zbiórki

Iwona to ciepła, pełna pasji nauczycielka pochylająca się nad każdym problemem swoich uczniów. Zawsze chętna do niesienia pomocy. Niestety, dzisiaj sama tej pomocy potrzebuje. 

W dniu 4.10.2022 w domu Iwony i Jej rodziny wybuchł pożar, który strawił cały ich dobytek. W jednej chwili życie siedmioosobowej rodziny zmieniło się o 180 stopni.  

Iwonka jest częścią naszej drużyny, a u nas zawsze wszystkie ręce na pokład. W tych pierwszych chwilach po tragedii chcemy zapewnić naszej koleżance komfort psychiczny i jak największą poduszkę środków finansowych na kolejne dni. 

Szkolny Klub Wolontariatu działający przy SP1 w Piastowie zwraca się z prośbą o pomoc do wszystkich ludzi dobrej woli, którzy są w stanie wspomóc naszą koleżankę. Z góry serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty.

Dobro wraca.

Kochani. Nasz pierwszy cel 15000 złotych został osiągnięty w niespełna dobę !!! To wszystko dzięki Wam i Waszym dobrym sercom. Nie jesteśmy wstanie wyrazić naszej wdzięczność, bo zwyczajnie brakuje słów, żeby ją opisać. 

Z całego serca dziękujemy za wszystkie wpłaty. Zwiększyliśmy cel zbiórki, ponieważ 15000 to ogromna kwota (o której zebraniu nawet nie marzyliśmy), ale nadal kropla w morzu potrzeb wyremontowania od zera trzykondygnacyjnego budynku. Prosimy o dalsze udostępniania i nagłaśnianie akcji. 

Niech zbiórka niesie się w świat, dopóki jest siła rozpędu. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za okazane serce.Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Joanna Raciniewska - awatar

    Joanna Raciniewska

    05.10.2022
    05.10.2022

    Pozdrawiam serdecznie

27 000 zł  z 28 000 zł (Cel)
Wpłaciło 311 osób
Aleksandra Buchta-Galińska - awatar

Aleksandra Buchta-Galińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 311

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
731
Joanna Urbaniak - awatar
Joanna Urbaniak
400
Katarzyna - awatar
Katarzyna
20
Renata Pietras - awatar
Renata Pietras
200
Polańscy - awatar
Polańscy
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jędrzejczak - awatar
Jędrzejczak
100
Wiesław Piasecki - awatar
Wiesław Piasecki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Beata Kuleta - awatar
Beata Kuleta
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij