Zbiórka Pożar odebrał dom i zdrowie - zdjęcie główne

Pożar odebrał dom i zdrowie

4 871 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Sandra Andryszczak - awatar

Sandra Andryszczak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, nigdy nie sądziłam, że przyjdzie taki moment w życiu kiedy niestety sami nie będziemy w stanie poradzić sobie z tym problemem , który na chwilę obecną przerasta nasze możliwości i będziemy musieli zwrócić się o pomoc do innych osób. 

Nad ranem 29 stycznia 2024 r. w miejscowości Ciechów wybuchł pożar w domu, gdzie mieszka nasz 80-letni dziadek i ojciec. Niestety w wyniku tej tragedii spłonęło całe piętro, parter został z kolei zalany w związku z czym cały budynek wymaga kapitalnego remontu. Jednocześnie uszkodzona instalacja elektryczna, brak ogrzewania, okien i wszelkie inne zniszczenia spowodowane przez pożar całkowicie uniemożliwiają zamieszkanie. Ogrom zniszczeń jest przytłaczający dla wszystkich. Dom, na który pracowali razem z babcią i który budowali od postaw, większość przedmiotów, ubrań , dokumentów i pamiątek w jednej chwili pochłonął ogień. 

 Niestety nie tylko tą stratą los nas doświadczył. Dziadek uciekając przed płomieniami i kłębami dymu podjął dramatyczną decyzję skacząc z pierwszego piętra. W wyniku upadku doznał licznych poważnych obrażeń m.in. złamania kręgosłupa, złamanej kości udowej, pękniętej miednicy oraz innych powierzchownych urazów. Na chwilę obecną przebywa w szpitalu, czeka go bardzo długa rekonwalescencja oraz walka o odzyskanie w jak największym stopniu sprawności i powrotu do samodzielności. Co będzie wymagało opieki całodobowej oraz profesjonalnej rehabilitacji. 

Staramy się wierzyć, ze wspólnymi siłami z pomocą życzliwych ludzi uda nam się odbudować dom i zdrowie dziadka aby mógł tam jeszcze wrócić. Zawsze pomagaliśmy innym i mamy nadzieję że dobro które dawaliśmy ludziom wróci i do nas. 

Z góry dziękujemy z całego serca za każdą okazaną pomoc i wsparcie. 

4 871 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciło 67 osób
Sandra Andryszczak - awatar

Sandra Andryszczak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 67

Zdzisław - awatar
Zdzisław
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Joanna - awatar
Joanna
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij