Zbiórka Gabrysia małe, duże kroki... - zdjęcie główne

Gabrysia małe, duże kroki...

325 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Golińska - awatar

Sandra Golińska

Organizator zbiórki

Gabryś to taki mały artysta (autysta). 

Na co dzień dzielnie walczy z ograniczeniami i jak rakieta pędząca w kosmos wyprzedza własne słabości. Ale jak to z autyzmem — bywa różnie. Jeden krok w przód, dwa kroki w tył... Kilometr truchtem, a za chwile maraton przełajowy...

Dlatego tak ważna jest systematyczność i wszechstronność działania. Mamy za sobą wiele terapii i miesiące rehabilitacji. Nie możemy się zatrzymać, by nie stracić tego, co udało nam się wypracować. Tak wiele nam się już udało i tak wiele jeszcze przed nami. Staramy się zapewniać Gabrysiowi możliwie jak najlepsze warunki terapii, ale na naszej drodze stają też przeszkody finansowe. Nie każda terapia jest realizowana w ramach ubezpieczenia zdrowotnego, ale pomimo dużych kosztów przynosi wspaniałe efekty, jak chociażby Metoda Tomatisa, dzięki której Gabryś mówi :). Nadal chcemy próbować w nadziei, że można zrobić więcej. Każdy rodzic chce zrobić dla swojego dziecka tyle ile się da, by jak najbardziej mu pomóc. Dlatego chcemy zadbać, by na tym kolejnym etapie rozwoju Gabryś mógł korzystać z podstawowych narzędzi terapeutycznych również w domu i by mógł korzystać z wiedzy specjalistów i rehabilitantów również w przerwach między refundacją zabiegów.

Za każde wsparcie leczenia i rehabilitacji Gabrysia ogromnie dziękujemy.

Rodzice.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Edyta Edyta - awatar

    Edyta Edyta

    16.05.21
    16.05.21

    Zdrówka Gabryś 🙏❤❤

325 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sandra Golińska - awatar

Sandra Golińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

EdFed - awatar
EdFed
20
Edyta Edyta - awatar
Edyta Edyta
10
Sabina - awatar
Sabina
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Przyjaciel rodziny - awatar
Przyjaciel rodziny
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij