Tester termometrów.

81 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Paweł Misiak - awatar

Paweł Misiak

Organizator zbiórki

Nazywam się Paweł Misiak. Zawodowo pracuję w serwisie w którym naprawiam urządzenia elektroniczne typu laktatory, nianie, termometry itp. Dodatkowo zajmuję się badaniem przydatności i jakości nowo wprowadzanych produktów do sprzedaży. W związku z tym, na potrzeby moich "badań" buduje urządzenia, które pomagają mi w testowaniu produktów. Tak dla przykładu powstało urządzenie ssące na bazie odkurzacza do testowania smoczków i butelek:) Zbudowałem również urządzenie do badania laktatorów oraz moje największe osiągnięcie: TESTER TERMOMETRÓW ELEKTRONICZNYCH.

Hobbystycznie buduje drukarki 3D oraz wielowirnikowce. O moich poczynaniach z budowy drukarek można poczytać na forum fabrykator.pl: http://fabrykator.pl/board/viewtopic.php?f=87&t=103


Zbieram pieniądze na rozkręcenie firmy zajmującej się budową testera termometrów elektronicznych. Pomysł na budowę tego urządzenia powstał w 2012 roku. Prototyp zbudowany był ze sklejki, a jako źródło ciepła użyłem żarówek.

Po kilku miesiącach powstało urządzenie na bazie profesjonalnych termometrów, SSRów i czujników w najwyższej klasie dokładności. Urządzenie nabrało też profesjonalnego wyglądu:

Na rynku są urządzenia, których zadaniem jest kontrola termometrów elektronicznych. Są to tak zwane piecyki kalibracyjne. Są to urządzenia bardzo drogie i posiadają jeden punkt kontrolny. Tester termometrów elektronicznych to wyjątkowe urządzenie ponieważ posiada dwa punkty kontrolne. Pozwala to szybko zweryfikować badany termometr. A w dzisiejszym świecie w którym dominuje produkcja Chińska bardzo ważne jest aby mieć pewność czy termometr elektroniczny prawidłowo odczytuje temperaturę ciała!

 Mój tester termometrów elektronicznych pomimo faktu iż nie jest urządzeniem laboratoryjnym, spełnia wszelkie wymogi jeżeli chodzi o dokładność generowania temperatur. Potwierdzają to testy przeprowadzane w firmie Merazet:


Na początek chcę zbudować 20 testerów. Taka ilość pozwoli znacząco obniżyć cenę końcową urządzenia.

Urządzenie dedykowane jest aptekom, szpitalom i serwisom. Jest to spora grupa potencjalnych odbiorców. Dodatkowym argumentem do wsparcia mojego testera termometrów elektronicznych jest fakt, iż pozwoli on wyeliminować wadliwe termometry, które zagrażają życiu przede wszystkim dzieciom.

Całą kwotę chcę przeznaczyć na uruchomienie firmy, produkcji i promocji.

Wesprzyj mój pomysł na biznes!

Pozdrawiam.

Paweł Misiak

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.03.2017
  13.03.2017

  Bardzo mądry i pożyteczny pomysł na biznes,,Zycze powodzenia

  • Paweł Misiak - awatar

   Paweł Misiak - Organizator zbiórki

   13.03.2017
   13.03.2017

   Dziękuję za wsparcie!

81 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Paweł Misiak - awatar

Paweł Misiak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Adam - awatar
Adam
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij