Zbiórka Ozonator dla Schroniska - zdjęcie główne

Ozonator dla Schroniska

598 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Paulina Grabińska - awatar

Paulina Grabińska

Organizator zbiórki

Witajcie kochani, jest bardzo liczne grono osób, które zawsze chętnie nam pomaga w zbiórkach za co jesteśmy bardzo bardzo wdzięczne. Chcemy ponownie prosić Was  o pomoc, organizujemy zbiórkę na ozonator dla Schroniska, który ma na celu odkażanie pomieszczeń od grzybów wirusow oraz bakterii aby nasze schroniskowe zwierzaki były zdrowe. Taki ozonator niestety kosztuje bardzo dużo bo około 4000 zł, dlatego tez zwracamy się do Was o pomoc. Z poprzedniej zbiórki pozostało 743 zł , dlatego zbiórka została ustawiona na 3300 czyli różnice która brakuje na zakup ozonatora, można wpłacać symboliczne kwoty oraz udostępnia zbiórkę znajomym. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc.

Działajmy razem!

Team G&Z Animals Wolontariat

598 zł  z 3 300 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Paulina Grabińska - awatar

Paulina Grabińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Dariusz Malkowicz - awatar
Dariusz Malkowicz
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Marek Broś - awatar
Marek Broś
20
Agnieszka Urszula Rozalia - awatar
Agnieszka Urszula Rozalia
10
Andrzej Popiolek - awatar
Andrzej Popiolek
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia Kwarciak - awatar
Kasia Kwarciak
20
Paulina Grabińska - awatar
Paulina Grabińska
50
Kasia,Maja,Oliwia - awatar
Kasia,Maja,Oliwia
12

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij