Zbiórka Powrót Damiana do domu - Tczew - zdjęcie główne

Powrót Damiana do domu - Tczew

22 151 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 265 osób
Katarzyna Radzymińska - awatar

Katarzyna Radzymińska

Organizator zbiórki

Wieść o utracie syna spadła na Mnie jak grom z nieba .Jestem mamą Damiana i bardzo Was proszę o Pomoc w zebraniu pieniędzy na sprowadzenie mojego synka z Anglii zmarłego Damiana Śliwkę .Chciałabym bardzo jako matka , by rodzina, przyjaciele i znajomi mogli ostatni raz pożegnać się z Damianem i żeby mógł spocząć w spokoju w swojej miejscowości,gdzie się urodził .Był młodym człowiekiem , miał zaledwie 32 lata , to dla rodziny ogromny cios [*]. Wyjechał za lepszym życiem . Anglia była jednym z przystanków , ale nie tak miał wyglądać powrót do domu . Koszty jakie trzeba ponieść, aby sprowadzić ciało do Polski przerosły moje finanse , dlatego bardzo Was proszę o Pomoc ,liczy się każda symboliczna kwota .Damian w Anglii jak i w Polsce miał bardzo wielu znajomych .Dziękuję z całego serca.


Zrozpaczona mama Wioletta 🖤 

Z całego serca dziękujemy za nadwyżkę jaka się pojawiła na zbiórce Damiana ,by sprowadzić go do domu 🖤💔🙏😥

Dobro zawsze powraca 🙏🙏🙏


Dziękujemy Rodzina ....💔💔💔💔💔

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.11.2022
  30.11.2022

  Współczuję 😞 zachęcam do udostępnia zbiórki , pomagam.pl/arh_help niech nadzieja nie umrze w tym człowieku wiele przeszła i jeszcze wiele przed nią

 • Karolina Łabuńska - awatar

  Karolina Łabuńska

  29.11.2022
  29.11.2022

  Wyrazy współczucia [*]

 • Maja - awatar

  Maja

  28.11.2022
  28.11.2022

  Zawsze dawales usmiech na twarzy. Spoczywaj w spokoju. Wyrazy wspolczucia dla rodziny.

 • Katarzyna Jankowska - awatar

  Katarzyna Jankowska

  28.11.2022
  28.11.2022

  Wyrazy wspolczucia

 • Kami - awatar

  Kami

  28.11.2022
  28.11.2022

  Najszczersze kondolencje

22 151 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 265 osób
Katarzyna Radzymińska - awatar

Katarzyna Radzymińska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 265

Maciej jawornicki - awatar
Maciej jawornicki
100
Wanda Chroboczek - awatar
Wanda Chroboczek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marzena S. - awatar
Marzena S.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Wojtek - awatar
Wojtek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij