Zbiórka Dla Chrześcijan w Pakistanie - miniaturka zdjęcia

Dla Chrześcijan w Pakistanie Jak założyć taką zbiórkę?

Dla Chrześcijan w Pakistanie

4 066 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Ziomka - awatar

Roman Ziomka

Organizator zbiórki

Witajcie Bracia i Siostry w Jezusie Chrystusie i wszyscy ludzie dobrego serca!

Nazywam się Roman Ziomka, mieszkam w Rzeszowie. Jestem osobą nowonarodzoną w Jezusie Chrystusie od 9lat. Około pół roku temu nawiązałem kontakt z Anees Uriel Alyas-em z Pakistanu, który od wielu lat jako aktywny chrześcijanin stara się służyć ludziom, których Bóg stawia mu na drodze.

Zbiórka ta powstała pierwotnie w celu wsparcia prześladowanych Chrześcijan zamieszkujących Pakistan których mogliśmy zobaczyć i poznać ich historię za sprawą Anees Alyas-a. Zbieraliśmy wtedy na podstawowe środki do życia, pomoc medyczną.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100060523453850&eav=AfbQNleIIURme6yoiDA2VrjFpekHKAiVNiXJXbq-qrHZS3v-nJeW0C3IJ2WmSSxC0d0&paipv=0 

TAK BYŁO JESZCZE "WCZORAJ":

Niestety ten trudny, chociaż względnie bezpieczny czas został gwałtownie przerwany...

https://www.wnp.pl/rynki-zagraniczne/pakistan-muzulmanie-zdewastowali-87-chrzescijanskich-domow-i-19-kosciolow,742680.html

TAK WYGLĄDA CHRZEŚCIJAŃSKI PAKISTAN "DZISIAJ"!: 

Anees Alyas napisał:

"Pakistańscy chrześcijanie potrzebują naszych modlitw i wsparcia! Potrzebują żywności, a w tej chwili doszło do przemocy i zniszczenia 22 kościołów!
To wielki wstrząs dla naszych chrześcijańskich braci i sióstr! Proszę, proszę, jeśli możesz coś dla nich zrobić, będzie to bardzo mile widziane!
(...)
przechodzimy przez bardzo trudną sytuację 😭' płonie ponad 50 domów i wszystkie rodziny stają się bezdomne i wszystkie mają kłopoty i potrzebują chrześcijan z całego świata, aby stanęli w ich obronie w tej chwili ' główne rzeczy do zrobienia, aby zapewnić im jedzenie w tej chwili potrzebujemy około 50 rodzin żywności spożywczej ' pilnie potrzebujemy około 5000 $ ' naprawdę pokornie proszę o rozmowę z przyjaciółmi, rodziną i kościołami, abyśmy mogli zebrać dla nich tyle funduszy, ile możemy, i wkrótce możemy dostarczyć im paczkę żywnościową.(...)"

...

Poniższe zdjęcia pochodzą z jednego z doświadczonych tą tragedią miejsc - Jawarla w Pakistanie, do którego udał się z pomocą Anees.

Pomimo iż ogień strawił ich cały "ziemski" dobytek, Bóg podtrzymuje ich wiarę i pożary nie zdołały ugasić ich miłości do Stwórcy i Jego Syna - Jezusa Chrystusa!

To nasi bracia i siostry, którzy w imię wiary w Zbawiciela zaryzykowali własnym życiem i nie chcą się poddać! Muzułmański kraj - jakim jest Pakistan nie wyciągnie do nich ręki z pomocą. Nie możemy pozostać obojętni - każda złotówka w tej sytuacji jest na wagę złota.

Bracia i Siostry z Pakistanu potrzebują jedzenia, odzienia i dachu nad głową - wszystkiego co podstawowe, potrzeby są ogromne - wesprzyjmy ich!

DZIAŁAMY!!!

Dzięki zbiórki udało się już dotrzeć do wielu rodzin z podstawowym pokarmem, ubraniami (paczki) i dobrym - pocieszającym słowem. Każda taka pomoc to nadzieja i mocne świadectwo, że Bóg o nich nie zapomniał w tym wielkim doświadczeniu! 

Dziękujemy wszystkim ludziom ochotnego serca!

Ciesząc się pokojem i względnym dobrobytem tu w Polsce, o ile to tylko możliwe nie żałujmy wparcia tym, którzy stracili wszystko.

Tym bardziej, jeżeli jedno jesteśmy!..

".... nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie..."
Gal.3:28

Udostępniajcie proszę tą zbiórkę.

"Błogosławieni, którzy się smucą, albowiem oni będą pocieszeni.
Błogosławieni cisi, albowiem oni na własność posiądą ziemię.
Błogosławieni, którzy łakną i pragną sprawiedliwości, albowiem oni będą nasyceni.
Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią.
Błogosławieni czystego serca, albowiem oni Boga oglądać będą.
Błogosławieni, którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.
Błogosławieni, którzy cierpią prześladowanie dla sprawiedliwości, albowiem do nich należy królestwo niebieskie...."

MT.5

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    20.08.2023
    20.08.2023

    Niech Dobry Bóg ma Was w Swej opiece🙏

4 066 zł  z 14 400 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Roman Ziomka - awatar

Roman Ziomka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Artur tocki - awatar
Artur tocki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Artur Tocki - awatar
Artur Tocki
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
bartijaku - awatar
bartijaku
485
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Artur Tocki - awatar
Artur Tocki
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij