Zbiórka Zdrowie dla Hanysa - zdjęcie główne

Zdrowie dla Hanysa

14 102 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Alex Sandra - awatar

Alex Sandra

Organizator zbiórki


Zapewne wielu z Was tutaj zna Marcina a kto nie zna w wielkim skrócie - to człowiek o złotym sercu. Marcin łapie się każdej pracy, odkłada pieniądze i za to zimą podróżuje do Afryki aby pomagać innym. Z racji tego, że jest wielkim fanem piłki nożnej, nawiązał współprace z klubami piłkarskimi które przekazują mu firmowe koszulki i inne gadżety, które potem rozdawane są dzieciom w Afryce. Marcin pomaga budować boiska dla dzieci, uczy w afrykańskich szkołach. Za transport siebie i tych wszystkich rzeczy Marcin płaci sam. Bez rozgłosu, kamer i wielkich akcji w telewizji. Robi to po prostu z dobroci serca.


Obecnie Marcin znowu jest ze swoją misją w Afryce, niestety zdarzył się wypadek.  Marcin wielokrotnie został pogryziony przez afrykańskie pszczoły w wyniku czego wdało się zakażenie... spuchnięta noga, zakrzepy, ropnienie.  Obecnie Marcin przebywa w szpitalu, wczoraj miał wracać do Polski niestety brak sił nie pozwolił na wyjście ze szpitala. Dziś odbyła się operacja, otworzono zakażoną nogę, oczyszczono i czekamy na lepsze wieści. Wiem, że Marcin nigdy nie poprosiłby o pomoc, więc zrobię to w jego imieniu (na co po namowach się zgodził).  Za pobyt w szpitalu będzie musiał zapłacić i to srogo... Dlatego zbiórka. 


Wielu nas jest - osób które wspierają działania Marcina. Marcin wiele robi dla innych, czas byśmy my zrobili coś dla niego. 


na fanpejdżu Marcina możecie zobaczyć jego relacje z Afryki. 

link: https://www.facebook.com/Hanysontour/

Na samym fanpejdżu jest nas 4500 osób. Gdyby każdy z was przekazał chociaż symboliczne 5 złotych to Marcin mógłby już w spokoju regenerować zdrowie w afrykańskim szpitalu. Pomóżmy Hanysowi :) 


Aktualizacje


 • Alex Sandra - awatar

  Alex Sandra

  30.12.19
  30.12.19

  DOBRO TO JEDYNA RZECZ, KTÓRA SIĘ MNOŻY, GDY SIĘ JĄ DZIELI❤️ Tym przesłaniem pragnę Wam wszystkim ogromnie podziękować i powiedzieć co dalej. W ciągu zaledwie kilku dni udało nam się uzbierać całość a nawet więcej przewidywanej potrzebnej kwoty na leczenie Marcina. Pokazaliście, że Marcin otacza się naprawdę dobrymi ludźmi o dobrych wspierających sercach. Dzięki Wam Marcin dotarł dziś w południe w końcu do domu. Nadal czekamy na dalsze badania w Polsce, niewykluczone, że nadal będzie potrzebna dalsza hospitalizacja. Czas pokaże. Podzieliliście się z Marcinem dobrem, on po opłaceniu, szpitala, lekarstw, badań, dalszego POBYTU w szpitalach itd. też się nim dalej podzieli w Afryce na kolejnej misji. Dlatego tak jak napisałam wyżej, to dobro się pomnoży☺️🧡 OGROMNE DZIĘKUJĘ W MARCINA I SWOIM IMIENIU, ŻYCZĘ WAM POMYŚLNOŚCI W PRZYSZŁYM ROKU, ZDROWIA I ABY DO WAS TA DOBROĆ TAKŻE WRÓCIŁA ❤️💚🧡

  Zdjęcie aktualizacji 42 036

Komentarze


 • Aleksander Wesołowski - awatar

  Aleksander Wesołowski

  27.12.19
  27.12.19

  Marcin, trzymaj się. Tacy ludzie to duma dla Polski :)

 • Brian Mead - awatar

  Brian Mead

  24.12.19
  24.12.19

  Good luck. See you in Cyprus next year. Brian Mead

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.19
  23.12.19

  No to Marcin wracaj do zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.19
  23.12.19

  Dużo zdrowia 😘 Wesołych Świąt! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.19
  23.12.19

  Zdrówka Marcin i wracaj szybko do domu. Przy okazji spokojnych Świąt mimo wszystko😊🎄

14 102 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 285 osób
Alex Sandra - awatar

Alex Sandra

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 285

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Paweł Gomóła - awatar
Paweł Gomóła
50
Dora - awatar
Dora
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij