Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Zbiórka na leczenie Karoliny Pawelec, która od lat karmiła nas wszystkich pysznym jedzeniem i serdecznym uśmiechem w Samolocie , dawniej w Mecie , w Stylowej ... i nadeszła pora , żeby jej za to podziękować :)
Karolinie z jej determinacją i zacięciem do walki pozostała jedyna droga , którą jest leczenie w prywatnej klinice gdzie lekarze dają jej duże szanse na pokonanie raka , jedyną przeszkoda są niestety pieniądze.
Wraz z Karoliną , jej dwójką dzieci i mężem będziemy bardzo bardzo wdzięczni nas jakoś wspomożesz.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Ania
Szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani Karoliny 😘