Zbiórka Amstaffy Niczyje - pomóż !!! - zdjęcie główne

Amstaffy Niczyje - pomóż !!!

1 735 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Amstaffy Niczyje to profil na FB, za którym kryją się osoby od wielu lat
                                                         pomagające psom rasy TTB

Nie jesteśmy fundacja lecz tylko grupą osób działającą pod nazwą Amstaffy Niczyje.

Pomagamy już od wielu lat, jest nas garstka miłośników, która może pomóc niewielu psiakom ze wzgjędu na ograniczone możliwości finansowe oraz czasowe. Uzyskujemy środki na utrzymanie naszych podopiecznych dzięki WAM ludziom o wielkim sercu, organizują caukcje charytatywne, angażując własne środki. 

My to po prostu Amstaffy Niczyje - odszukaj nas na fb i polub!

Aby pomagać trzeba mieć możliwośći... czyli  pieniądze!!

Aby pomagać trzeba mieć możliwości, a nasze już się wyczerpują. Wokół nas wiele jest przypadków zwierząt potrzebujących pomocy, opieki, kosztownego leczenia. Zewsząd płyną prośby, oglądamy zdjęcia skrzywdzonych zwierząt, które mają zadziałać na naszą wyobraźnię. Większość ludzi zaglądających na strony psiaków do adopcji to osoby empatyczne, o wielkich sercach, które pomagają i chcą nadal pomagać.

My również prosimy Was o wsparcie. Naszych 8 podopiecznych - bezdomniaków 

 w tym 1 niewidomy !!!   5 z  nich przebywa w hotelu dla zwierząt. Miesięczny koszt pobytu to 450 złotych, czyli tylko albo aż 15 zł dziennie.

15 zł, które jest dniówką życia dla psa, to takie być albo nie być.

15 zł zapewnia spokój, ciepłe miejsce, kocyk, kontakt z człowiekiem - taki substytut nowego domu.

Taka dzienna kwota przybliża bezdomnego psa do adopcji. O co chodzi z tym hotelem dlaczego nie schronisko?

Przyjeżdżają z różnych regionów Polski i nie mielibyśmy możliwości poznania psa, sprawowania opieki bezpośredniej, gdyby psiaki nie przebywały w jednym miejscu.

Nasze psiaki w warunkach hotelowych, czyli zbliżonych do domowych są poznawane, leczone, odzyskują równowagę psychiczną i fizyczną, czasami potrzebna jest im socjalizacja,aby nauczyć się ponownie życia u boku człowieka.

15 zł to tak niewieele dziennie, aby uratować psie życie!!!

Dodatkowo to opłat hotelowych dochodzą zabiegi kastracji/sterylizacji (koszt jednego to 300-400 zł), szczepienia oraz leczenie weterynaryjne.

Pomóż Nam pomagać !! Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Agnieszka Szubert - awatar

  Agnieszka Szubert

  24.01.2018
  24.01.2018

  Serdecznie dziekujemy, wszystkim, którzy pomagają naszym bezdomniakom. Pieniążki zostaną przeznaczone na leczenie opłacanie hotelików oraz karmę i przysmaki dla naszych podopiecznych. Jeszcze raz WIELKIE dzięki !! Dajecie wiarę, że nasze działania maja sens.

  Zdjęcie aktualizacji 11 261

1 735 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 49 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Agnieszka Szubert - awatar

Agnieszka Szubert

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 49

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sara Wlazińska - awatar
Sara Wlazińska
50
Maja Głogowska-Helbik - awatar
Maja Głogowska-Helbik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michalina Piotrowska - awatar
Michalina Piotrowska
100
Agata Brzezińska-Mizerska - awatar
Agata Brzezińska-Mizerska
20
Małgorzata Konopko - awatar
Małgorzata Konopko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Filip - awatar
Filip
20
Kinga - awatar
Kinga
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij