Zbiórka Czaruś z ropniem pod okiem - zdjęcie główne

Czaruś z ropniem pod okiem

220 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Czaruś ma około 9 lat i jest pensjonariuszem schroniska w Krzesimowie. Do schronisku trafił w maju 2011 roku ze Świdnika. jest zwykłym czarnym, podpalanym, niedużym kundelkiem. Zauważyliśmy, że pod jego lewym okiem utworzył się twardy guz. Musiał trafić do lecznicy. Zgodnie z naszymi podejrzeniami był to ropień od dziąsła. Czarek stracił dwa żeby a przy okazji został wykastrowany. Łączny koszt obu zabiegów wyniesie około 220 zł. Po raz kolejny prosimy o pomoc. Nasze dochody z gmin z miesiąca na miesiąc a coraz niższe w miarę, jak ubywa w schronisku psów. A psiaki chorują i wymagają pomocy weterynarzy i leków.  

Aktualności


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  11.10.18
  11.10.18

  Zamykamy zbiórke na leczenie i kastracje Czarka.

  Zdjęcie aktualności 20 638

220 zł z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Edyta - awatar
Edyta
20
Lolka - awatar
Lolka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela P. - awatar
Ela P.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara - awatar
Barbara
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij