Zbiórka Czaruś z ropniem pod okiem - zdjęcie główne

Czaruś z ropniem pod okiem

220 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Czaruś ma około 9 lat i jest pensjonariuszem schroniska w Krzesimowie. Do schronisku trafił w maju 2011 roku ze Świdnika. jest zwykłym czarnym, podpalanym, niedużym kundelkiem. Zauważyliśmy, że pod jego lewym okiem utworzył się twardy guz. Musiał trafić do lecznicy. Zgodnie z naszymi podejrzeniami był to ropień od dziąsła. Czarek stracił dwa żeby a przy okazji został wykastrowany. Łączny koszt obu zabiegów wyniesie około 220 zł. Po raz kolejny prosimy o pomoc. Nasze dochody z gmin z miesiąca na miesiąc a coraz niższe w miarę, jak ubywa w schronisku psów. A psiaki chorują i wymagają pomocy weterynarzy i leków.  

Aktualizacje


 • Majka Gulanowska - awatar

  Majka Gulanowska

  11.10.2018
  11.10.2018

  Zamykamy zbiórke na leczenie i kastracje Czarka.

  Zdjęcie aktualizacji 20 638

220 zł  z 200 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Majka Gulanowska - awatar

Majka Gulanowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Majka Gulanowska - awatar
Majka Gulanowska
20
Barbara - awatar
Barbara
20
Edyta - awatar
Edyta
20
Lolka - awatar
Lolka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Ela P. - awatar
Ela P.
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Barbara - awatar
Barbara
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij