Zbiórka Operacja okulistyczna Hektora - zdjęcie główne

Operacja okulistyczna Hektora

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Hektor potrzebuje operacji i prosi Was o pomoc!

Z powodu uporczywego łzawienia oczka, TOZ Ząbkowice zabrał Hektora do zwierzęcego okulisty.  I była to bardzo dobra decyzja. Hektor ma skórzaka. Jest to zmiana skórna na gałce ocznej. W obrębie rogówki wykształcił się fragment owłosionej skóry i sierść porastająca skórzaka uraża oko co skutkuje silnym łzawieniem i bólem. Potrzebna jest operacja podczas której skórzak zostanie usunięty wraz z otaczającą go warstwą rogówki.  Koszt 800zł...

Póki co nie umówiliśmy Hektora na operację, ponieważ koszt jest ogromny.  Wierzymy, że z Waszą pomocą się uda! 

Hektor czeka na dom, a musi być całkowicie zdrowy, żeby trafić do adopcji.

Pomożecie? Bez Was nie damy rady... 

800 zł z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Lukasz Cierczek - awatar
Lukasz Cierczek
50
Małgorzata - Wałbrzych - awatar
Małgorzata - Wałbrzych
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Stolc - awatar
Monika Stolc
5
Łukasz C - awatar
Łukasz C
300
Beata Stysło - awatar
Beata Stysło
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Z Ewa Gembara - awatar
Z Ewa Gembara
50
Beata - awatar
Beata
10
Enduro dog with blog - awatar
Enduro dog with blog
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij