Zbiórka Operacja okulistyczna Hektora - zdjęcie główne

Operacja okulistyczna Hektora

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Hektor potrzebuje operacji i prosi Was o pomoc!

Z powodu uporczywego łzawienia oczka, TOZ Ząbkowice zabrał Hektora do zwierzęcego okulisty.  I była to bardzo dobra decyzja. Hektor ma skórzaka. Jest to zmiana skórna na gałce ocznej. W obrębie rogówki wykształcił się fragment owłosionej skóry i sierść porastająca skórzaka uraża oko co skutkuje silnym łzawieniem i bólem. Potrzebna jest operacja podczas której skórzak zostanie usunięty wraz z otaczającą go warstwą rogówki.  Koszt 800zł...

Póki co nie umówiliśmy Hektora na operację, ponieważ koszt jest ogromny.  Wierzymy, że z Waszą pomocą się uda! 

Hektor czeka na dom, a musi być całkowicie zdrowy, żeby trafić do adopcji.

Pomożecie? Bez Was nie damy rady... 

800 zł  z 800 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób

Wpłaty: 21

Lukasz Cierczek - awatar
Lukasz Cierczek
50
Małgorzata - Wałbrzych - awatar
Małgorzata - Wałbrzych
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Monika Stolc - awatar
Monika Stolc
5
Łukasz C - awatar
Łukasz C
300
Beata Stysło - awatar
Beata Stysło
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Z Ewa Gembara - awatar
Z Ewa Gembara
50
Beata - awatar
Beata
10
Enduro dog with blog - awatar
Enduro dog with blog
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij