Zbiórka Babka Helena zbiera na badania:( - zdjęcie główne

Babka Helena zbiera na badania:(

1 620 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Nie wiemy, jak to się stało, że Helenka wylądowała na ulicy... Możliwe, że znudziła się swoim opiekunom? Możliwe, że ktoś nie pomyślał o zabezpieczeniu okna... Helena znalazła się sama na ulicy. Miała to szczęście, że dołączyła do stada kotów wolno żyjących, które dokarmiała Pani Olga. Początkowo Helena bała się innych kotów i hałasu z ulicy.

Przyszła zima, a kotka wyglądała coraz gorzej, chudła w oczach. Na szczęście nabierała zaufania do karmicielki. W końcu zaczęła podchodzić do Pani Olgi, dawała się brać na ręce i przytulać. Wtedy też Helenka trafiła do nas. Od tego czasu minął już prawie rok. 

Babka Hesia została przebadana, wyleczona z bieżących dolegliwości. Zamieszkała w naszym małym azylu i od ponad roku jest naszych oczkiem w głowie.  Od początku pobytu u nas musiała być na karmie specjalistycznej renal. Jako że stawy odmawiają jej posłuszeństwa, musi być wspomagana suplementami. Mimo wielu ogłoszeń nie znalazła swojego człowieka. Nasz mały koci azyl to Babka Helena. Bez niej i jej bezgłośnego poganiania, kiedy ociągamy się z podaniem miski z zupą z karmy renal (zawsze jako pierwszej!), to nie byłoby już to samo miejsce.  :( To naprawdę wyjątkowy kot, który nadawał duszę temu miejscu i czuwał nad wszystkimi kotami, które trafiały pod naszą opiekę, a po jakimś czasie odchodziły do swoich domów. Helena była zawsze na swojej podusi, zawsze czuwała nad wszystkimi...

Stan naszej babuni pogorszył się 3 dni temu :( Wymiotowała krwią, nie miała apetytu i dostała strasznej biegunki :( Była smutna i mimo, że była kroplówkowana, bardzo szybko odwodniała się. Przedwczoraj trafiła do lecznicy, gdzie musiałyśmy zostawić ją na dalszą diagnostykę i leczenie :( Helena miała zrobione USG, RTG, morfo+biochemię. Niestety nie znaleziono powodu jej złego samopoczucia. Wobec braku wyników tych badań, lekarze zalecili endoskopię. Niestety dla nas to wielkie koszty :(

Do tej pory koszty wykonanych badań i leczenia wyniosły 400 zł, a endoskopia zalecona przez lekarzy, którzy rozkładają ręce to koszt ok. 500 zł. Konieczne też będzie wykonanie kontrolnych badań krwi i dalsze podawanie leków. Jesteśmy zmuszone prosić o wsparcie finansowe dla naszej Hesi. Bardzo prosimy o pomoc, w imieniu naszej Seniorki! Każda złotówka się liczy! Z serca dziękujemy w imieniu Helenki! <3


Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Mariusz Paluch - awatar

  Mariusz Paluch

  30.12.2016
  30.12.2016

  Podziwiam Wasze zaangażowanie i dobre serca od dłuższego czasu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.12.2016
  30.12.2016

  :)

1 620 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Paweł Staszek :D - awatar
Paweł Staszek :D
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patryk - awatar
Patryk
20
SylwiaM - awatar
SylwiaM
20
Mariusz Paluch - awatar
Mariusz Paluch
500
Sebastian - awatar
Sebastian
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij