Zbiórka Babka Helena zbiera na badania:( - zdjęcie główne

Babka Helena zbiera na badania:(

1 620 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Nie wiemy, jak to się stało, że Helenka wylądowała na ulicy... Możliwe, że znudziła się swoim opiekunom? Możliwe, że ktoś nie pomyślał o zabezpieczeniu okna... Helena znalazła się sama na ulicy. Miała to szczęście, że dołączyła do stada kotów wolno żyjących, które dokarmiała Pani Olga. Początkowo Helena bała się innych kotów i hałasu z ulicy.

Przyszła zima, a kotka wyglądała coraz gorzej, chudła w oczach. Na szczęście nabierała zaufania do karmicielki. W końcu zaczęła podchodzić do Pani Olgi, dawała się brać na ręce i przytulać. Wtedy też Helenka trafiła do nas. Od tego czasu minął już prawie rok. 

Babka Hesia została przebadana, wyleczona z bieżących dolegliwości. Zamieszkała w naszym małym azylu i od ponad roku jest naszych oczkiem w głowie.  Od początku pobytu u nas musiała być na karmie specjalistycznej renal. Jako że stawy odmawiają jej posłuszeństwa, musi być wspomagana suplementami. Mimo wielu ogłoszeń nie znalazła swojego człowieka. Nasz mały koci azyl to Babka Helena. Bez niej i jej bezgłośnego poganiania, kiedy ociągamy się z podaniem miski z zupą z karmy renal (zawsze jako pierwszej!), to nie byłoby już to samo miejsce.  :( To naprawdę wyjątkowy kot, który nadawał duszę temu miejscu i czuwał nad wszystkimi kotami, które trafiały pod naszą opiekę, a po jakimś czasie odchodziły do swoich domów. Helena była zawsze na swojej podusi, zawsze czuwała nad wszystkimi...

Stan naszej babuni pogorszył się 3 dni temu :( Wymiotowała krwią, nie miała apetytu i dostała strasznej biegunki :( Była smutna i mimo, że była kroplówkowana, bardzo szybko odwodniała się. Przedwczoraj trafiła do lecznicy, gdzie musiałyśmy zostawić ją na dalszą diagnostykę i leczenie :( Helena miała zrobione USG, RTG, morfo+biochemię. Niestety nie znaleziono powodu jej złego samopoczucia. Wobec braku wyników tych badań, lekarze zalecili endoskopię. Niestety dla nas to wielkie koszty :(

Do tej pory koszty wykonanych badań i leczenia wyniosły 400 zł, a endoskopia zalecona przez lekarzy, którzy rozkładają ręce to koszt ok. 500 zł. Konieczne też będzie wykonanie kontrolnych badań krwi i dalsze podawanie leków. Jesteśmy zmuszone prosić o wsparcie finansowe dla naszej Hesi. Bardzo prosimy o pomoc, w imieniu naszej Seniorki! Każda złotówka się liczy! Z serca dziękujemy w imieniu Helenki! <3


Komentarze


 • Mariusz Paluch - awatar

  Mariusz Paluch

  30.12.2016
  30.12.2016

  Podziwiam Wasze zaangażowanie i dobre serca od dłuższego czasu

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.12.2016
  30.12.2016

  :)

1 620 zł  z 1 100 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Paweł Staszek :D - awatar
Paweł Staszek :D
250
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Patryk - awatar
Patryk
20
SylwiaM - awatar
SylwiaM
20
Mariusz Paluch - awatar
Mariusz Paluch
500
Sebastian - awatar
Sebastian
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij