Accenture i 8-letni Jaś dzieciom

4 050 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Joanna Burzec - awatar

Joanna Burzec

Organizator zbiórki

Our Warsaw hospital for children brings the medical care for the kids & youth from all over Poland. Thanks to the excellent doctors, this institution brings health and saves lives of the small patients. Children and their families face a lot of challenges on a daily basis. Sometimes they lose their hope and we want to bring the hope back to them. We bring the solutions for the problems and challenges to our clients all over the globe (maybe soon at Mars), so why shouldn’t we bring help locally?

Let’s remember, that also around us, the Accenture employees, there are people, who got healthy or even saved their lives thanks to this hospital. And now they work for the company development and do the good things! 

Our team, Resources- Capability Network, wants to help to save children! Maybe they will be soon our consultants! Or the clients! 😊

8 years old Jaś from Warsaw, consultant Joanna's nephew, joined our initiative. He is healthy and he would like all the children to be healthy!

The budget from the charity action, depending on the collected quantity, will be given to purchase: Bobath therapy table with a medical stool, chairs for patients' waiting rooms and beds; speech therapy aids; kettles, microwaves, desk chairs; scanners and any other needed items.

Let it happen that thanks to your help, the words: faith, hope & love have a concrete dimension. Please support here:

 • www.pomagam.pl/helpkids


We also kindly ask to promote our initiative among your family members, friends and on the social media!

In case of any questions, please contact: [email protected] or [email protected]

 *In case of any questions concerning the initiative and the target hospital, please contact us directly.

Happy Holidays!

Accenture Resources Helping Team


Szpital dla dzieci z Warszawy obejmuje opieką medyczną dzieci z całej Polski. Dzięki znakomitym lekarzom przywraca zdrowie i ratuje życie małym pacjentom. Dzieci i ich rodzice stawiają czoła wielu wyzwaniom na co dzień. Czasem tracą nadzieję, a my pragniemy tę nadzieję przywrócić. 

Przynosimy rozwiązania problemów i wyzwań naszym klientom na całym świecie (może nawet niedługo na Marsie), a więc dlaczego nie mamy pomóc lokalnie?

Pamiętajmy, że również wśród nas, pracowników Accenture, są osoby, które zawdzięczają zdrowie, a nawet życie temu szpitalowi. A teraz pracują dla rozwoju firmy i czynią dobro!

Nasz team, Resources- Capability Network, chce pomóc ratować dzieci! Może niedługo będą naszymi konsultantami! Albo klientami! 😊 

Do akcji włączył się 8-letni Jaś z Warszawy, siostrzeniec konsultantki Asi. Jest zdrowy i chciałby, by wszystkie chore dzieci wyzdrowiały.

Budżet ze zbiórki, w zależności od uzbieranej kwoty, będzie przekazany dla szpitala na: stół do terapii Bobath, pomoce logopedyczne, krzesła łatwozmywalne do poczekalni i łóżek pacjentów, czajniki, mikrofale, krzesła do biurek, skanery i inne pomocne sprzęty. 

Niech dzięki Waszej pomocy słowa: wiara, nadzieja i miłość- mają konkretny wymiar. Prosimy o wsparcie:

 • www.pomagam.pl/helpkids

I promowanie naszej akcji wśród rodziny, znajomych i na mediach społecznościowych!

W razie pytań prosimy o kontakt z [email protected] lub [email protected]

*W razie pytań o szczegóły akcji i docelowego szpitala, prosimy o telefon lub e-maila.

Wesołych Świąt!

Accenture Resources Helping Team


Aktualizacje


 • Joanna Burzec - awatar

  Joanna Burzec

  24.12.2018
  24.12.2018

  Dziękujemy, mamy coraz więcej uczestników akcji💚 prosimy o promowanie dalej i życzymy wspaniałych Wesołych Świat

Komentarze


 • Madzia i Aleksander - awatar

  Madzia i Aleksander

  23.12.2018
  23.12.2018

  Pomagsmy !

  • Joanna Burzec - awatar

   Joanna Burzec - Organizator zbiórki

   24.12.2018
   24.12.2018

   Bardzo bardzo dziękujemy w imieniu dzieciaczków 💚

 • Dariusz - awatar

  Dariusz

  14.12.2018
  14.12.2018

  Leczę tam córkę z wadą serca i zachęcam do pomocy.

  • Joanna Burzec - awatar

   Joanna Burzec - Organizator zbiórki

   24.12.2018
   24.12.2018

   Bardzo dziękujemy, trzymamy kciuki za córeczkę ❤️

 • Joanna Burzec - awatar

  Joanna Burzec

  12.12.2018
  12.12.2018

  The possibility to help is the best Christmas gift ever 💚

4 050 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 34 osoby
Joanna Burzec - awatar

Joanna Burzec

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 34

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij