Zbiórka Zbiórka na terapię ZAKOŃCZONA - zdjęcie główne

Zbiórka na terapię ZAKOŃCZONA

35 709 zł  z 35 309 zł (Cel)
Wpłaciło 728 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Krystyna Liashko - awatar

Krystyna Liashko

Organizator zbiórki

Maleńka Maria Sakhno ma zaledwie 5 miesięcy. Zdiagnozowano u niej straszną chorobę: Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA typu 1), która prowadzi nawet do śmierci dziecka, zwykle przed ukończeniem drugiego roku życia.Ta choroba jest leczona jednym zastrzykiem Zolgensma, który jest najdroższym lekiem na świecie o wartości 2.234.031 $. To ogromne pieniądze.

Niestety, w Ukrainie SMA nie jest leczone. Obecnie, dzięki firmie „Roche” i dobrym ludziom Maszunia dostała preparat Risdiplam. Lek musi spowolnić szybki przebieg choroby. Z tego wynika, że rodzina może zostać w domu, nie musi porzucać wszystko i wyjeżdżać do Polski, co nie było takie proste, ponieważ Maria ma brata bliźniaka.
W międzyczasie zbiórka na Zolgensma trwa,ponieważ tylko ta terapia zapewni całkowite wyzdrowienie dziewczynki. Zebrano już połowę. Ale czas szybko ucieka. Maszunia powinna dostać terapię do czasu osiągnięcia 2 lat, a najlepiej jak najszybciej.  

Bliscy Maszuni błagają o pomóc i mają nadzieję zdążyć zebrać kwotę.🙏Wielkie podziękowanie za wsparcie.

Tylko zjednoczywszy się zmożemy uratować życie dziecka. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na leczenie maleństwa.

https://taplink.cc/help_mariia
Strona w Instagram: https://instagram.com/help_mariia?igshid=1s5a0l6n3d7k4

Grupa na Facebooku https://www.facebook.com/groups/help.mariia/?ref=share


https://novakahovka.city/read/help/96540/pomogite-spasti-rebenka

Aktualizacje


 • Krystyna Liashko - awatar

  Krystyna Liashko

  30.11.20
  30.11.20

  Dzięki firmie „Roche” i dobrym ludziom Maszunia dostała preparat Risdipłam. To jest cudowna nowość. Lek musi spowolnić szybki przebieg choroby. Z tego wynika, że rodzina może zostać w domu, nie musi porzucać wszystko i wyjeżdżać do Polski. W międzyczasie zbiórka na Zolgensma trwa, ponieważ tylko ta terapia zapewni całkowite wyzdrowienie dziewczynki. Wielkie podziękowanie za wsparcie 🙏

  Zdjęcie aktualizacji 58 971

Komentarze


 • Valeriia K - awatar

  Valeriia K

  27.12.20
  27.12.20

  ❤🙏❤

 • Mariana - awatar

  Mariana

  27.11.20
  27.11.20

  Dlea Mashi ❤️

 • Mezhuieva Eugenia - awatar

  Mezhuieva Eugenia

  23.11.20
  23.11.20

  🙏🙏🙏

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.11.20
  16.11.20

  Подарунок на 5 місяців. Дуже сподіваюсь, що в 6 місяців збір вже буде завершено і Маша отримає ліки!

  • Krystyna Liashko - awatar

   Krystyna Liashko - Organizator zbiórki

   16.11.20
   16.11.20

   Ми всі цього дуже прагнемо ❤️

 • Оля Шишко - awatar

  Оля Шишко

  14.11.20
  14.11.20

  Машенька будь здорова !!!😘

35 709 zł  z 35 309 zł (Cel)
Wpłaciło 728 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Krystyna Liashko - awatar

Krystyna Liashko

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 728

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Yuliia Melnychuk - awatar
Yuliia Melnychuk
350
Kamil - awatar
Kamil
10
Ala Frankiewicz - awatar
Ala Frankiewicz
20
Alina Morozenko - awatar
Alina Morozenko
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Yuliia Muzychenko - awatar
Yuliia Muzychenko
20
Alina Zakovenko - awatar
Alina Zakovenko
20
Yuliia Muzychenko - awatar
Yuliia Muzychenko
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij