Zbiórka Yogi OSTATNIE STARCIE-na puszki - zdjęcie główne

Yogi OSTATNIE STARCIE-na puszki

530 zł  z 185 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

YOGI to psi emeryt, którego życie nie oszczędzało. Poznaliśmy się na fb.

Jego teraźniejszość to zasługa jednego zdjęcia umieszczonego na fb. 

Stał tak na tym zdjęciu w smutku, że kupił nas tym smutkiem.

Stary pies to obowiązek.

Przeglądam galerie Yogiego na potrzeby tej zbiórki i w sumie jestem zadowolona - trochę żył normalnie w zadowoleniu, bezpieczny i spokojny o jutro.

Dziś YOGI wygrał kolejne starcie ze starością. Chcemy by jeszcze chociaż lato było jego.

YOGI nie słyszy, nie widzi i jest po 2 udarach.

Postawiony na nogi jeszcze pokima w cieniu pod drzewkiem.

YOGI ostatnio strasznie nam podupadł na zdrowiu, ale po 3 tyg walki mamy cień nadziei na to jego ostatnie spokojne lato.

YOGI zajada tylko mokre karmy puszkowe - i to nie wszystkie. Nie mogą być ciapowate.

Najlepsza dla dziadka jest Dolina Noteci.

W internetach 1 ZESTAW 30 puszek to 185 zł  -  POMOŻECIE zakupić ?

Zbiórkę zakładam na tydzień - tyle ma zabezpieczonych puszek YOGI...starczy mu na tydzień. 

Co ubiera - ZAMAWIAMY 

530 zł  z 185 zł (Cel)
Wpłaciło 20 osób

Wpłaty: 20

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Asia - awatar
Asia
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Iwona Adamczyk - awatar
Iwona Adamczyk
20
ADA G. - awatar
ADA G.
30
Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Darij - awatar
Darij
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Łukasz Janicki - awatar
Łukasz Janicki
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij